Epic Games допомогла українській студії Frogwares грантом

GEEKS.NEWS » Новини » Epic Games допомогла українській студії Frogwares грантом
Epic Games допомогла українській студії Frogwares грантом
Новини / Ігрові новини
21:50, 16 травень 2022
90
0

Якщо ви грали в The Sinking City, чи ігри серії Sherlock Holmes, то, напевне, знаєте, що їх створили українські розробники з Frogwares. Нещодавно в Twitter-акаунті студії було опубліковано звернення, в якому оголошено про отримання нею гранту від Epic Games.

Як заявляють розробники, війна стала для них ударом не тільки моральним, а й професійним, оскільки багатьом працівникам прийшлося покинути місце проживання, що негативно вплинуло на продуктивність студії.

Тож грант від Epic Games, насамперед, буде направлений на відновлення роботоздатності студії і релокацію працівників. Також він допоможе пом’якшити фінансовий удар.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня
Цього тижня з'явилось декілька безкоштовних ігор в Steam, та два безкоштовні проекти в Epic Games Store. Також доволі...
02.12.22
14
0
В українській грі Shatterline вийшов другий сезон Браво В українській грі Shatterline вийшов другий сезон Браво
В грі від українських розробників Shatterline вийшов другий сезон Браво, який додає нові ігрові режими, місії PVE та...
02.12.22
20
0