Морбінг не вдався: повторний прокат «Морбіуса» провалився

GEEKS.NEWS » Новини » Морбінг не вдався: повторний прокат «Морбіуса» провалився
Морбінг не вдався: повторний прокат «Морбіуса» провалився
Новини / Кіно
22:20, 05 червень 2022
147
0

Чим ввійде в історію фільм «Морбіус»? Правильна відповідь – купою мемів про «It's Morbin Time». На хвилі такого сумнівного успіху фільму Sony Pictures вирішили провести повторний прокат у США. Результат передбачуваний.

Здавалося б, пост іронічну природу сучасних мемів мали б розуміти вже всі, та, схоже, що не боси з Sony. Ба більше, навіть сам виконавець головної ролі, Джаред Лето, підключився до потоку народної творчості з натяком на другу частину.

Та, зважаючи на результати повторного прокату, вона, швидше за все, не вийде. Принаймні, було б наївно вважати, що виручка у 85 тисяч доларів з 1037 кінотеатрів за п’ятницю (тобто, десь 6 проданих квитків на кінотеатр) – це той показник, за якого варто задумуватися про сиквел.

Залишається сподіватися, що боси зі студій таки зроблять висновки, і зрозуміють, що поява мемів, пов’язаних з певним фільмом – це ще не запорука успіху, а найбільше на збори впливає саме якість кінцевого продукту.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Gran Turismo 7 може вийти і на ПК Gran Turismo 7 може вийти і на ПК
Під час святкування 25 річниці серії Gran Turismo з її творцем Кадзунорі Ямаучі поспілкувалися стосовно можливості...
29.11.22
11
0
Як грати без інтернету: інструкція для Steam, EGS, PlayStation, Xbox, GOG Як грати без інтернету: інструкція для Steam, EGS, PlayStation, Xbox, GOG
Що робити, якщо пропав інтернет, а хочеться продовжувати грати в самітні ігри на ПК через різного роду лаунчери...
27.11.22
28
0