На Summer Game Fest показали ігролад Call Of Duty: Modern Warfare II

GEEKS.NEWS » Новини » На Summer Game Fest показали ігролад Call Of Duty: Modern Warfare II
На Summer Game Fest показали ігролад Call Of Duty: Modern Warfare II
Новини / Ігрові новини
23:46, 09 червень 2022
116
0

Презентація Summer Game Fest стала своєрідним замінником E3 цього року. Тож не дивно, що саме на цій події Activision показали ігролад нової частини Call Of Duty під заголовком Modern Warfare II.

Загалом, ролик триває 7 хвилин і демонструє нам місію під назвою «Dark Water», під час якої персонажі гри, серед яких і гравець, мають зачистити нафтовидобувну вежу і, схоже, що знайти певний цінний «вантаж». Та на цій локації його немає, тож герої відправляються в гонитву за кораблем, на якому й може знаходитися ціль.

Що одразу кидається в очі – це те, що продемонстрована місія дуже схожа на місію «Відпочивати треба було вчора» із оригінальної Modern Warfare 2 2009 року. Та ж нафтовидобувна вежа, ті ж тихі вбивства і зачистки робочих приміщень. Втім, хід подій розвивається по-іншому, тож калькою попередниці нова гра явно не буде.

Також варто похвалити і технічну складову гри. Розробники добре попрацювали із освітленням, а також якістю деталей і ефектів. Та ж вода виглядає дуже реалістично. Крім того, порадувала й інтерактивність об’єктів у грі. Досить цікаво було спостерігати вантажні контейнери, які не лежать, мов прибиті, а рухаються при крені корабля.

Гра вийде вже 28 жовтня за ціною від 2339 до 2999 гривень.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0