Розробники ігор серії Відьмак та Кіберпанк підтримують росіян?

GEEKS.NEWS » Новини » Розробники ігор серії Відьмак та Кіберпанк підтримують росіян?
Розробники ігор серії Відьмак та Кіберпанк підтримують росіян?
Новини
02:30, 04 липень 2022
248
0

Попри те, що CD Project Red з перших днів намагаються підтримувати українців у їх боротьбі проти російського вторгнення, та всіляко засуджують війну, не обходиться без казусів. 

Один із постів офіційного акаунта The Witcher у Twitter неабияк розгнівав українську ігрову спільноту. 

Річ про ось цей пост:

У пості продемонстровано фотосесію косплеєрок на тематику всесвіту Відьмака. І все б нічого, але відповідальні за ведення соціальних мереж CD Project Red не догледіли одного факту: косплеєрки - росіянки. 

Про це у своєму пості написали Косплейно-визвольний DIO:

Як виявилось, батько однієї з косплеєрок (CYXARIC) - російський військовий льотчик сергей иванович демьянченко, який неодноразово вчиняв військові злочини під час Чеченської та Сирійської воєн. Про це неодноразово згадувала російська преса. 

Звісно, діти не повинні відповідати за гріхи батьків, але не в цій ситуації. Замість того, щоб вибачитись за злочини свого батька та народу, дівчата почали у своїх твітах НАСМІХАТИСЯ над українцями і їхнім протестом проти підтримки російського косплею польським видавцем. 

Українські ігрові блогери та медіа об'єдналися та закликають тегати @witchergame із закликом видалити пост, а на саму публікацію надіслати скаргу. Ми приєднуємося до цього заклику, адже ігрова індустрія - це частина загальної культури і тут не місце рашиським покидькам, які на кожному кроці демонструють свою душевну гнилизну.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0