Легендарний Doom запустили у… “Блокноті”

GEEKS.NEWS » Новини » Легендарний Doom запустили у… “Блокноті”
Легендарний Doom запустили у… “Блокноті”
Новини / Ігрові новини / Техніка і Наука
23:36, 10 жовтень 2022
107
0

В спільноті фанатів оригінальної Doom 1993 року існує окремий “вид спорту”, головною метою якого є запуск цієї гри на найбільш неординарних пристроях. Цього разу Doom вдалося запустити всередині “Блокноту” Windows.

Настільки незвичайним досягненням похвалився користувач Twitter під ніком SamNChiet, який сам себе називає “творцем-експерементатором”, і, схоже, не дарма. На опублікованому ним відео видно геймплей гри Doom, що складається з символів, і відтворюється прямо всередині стандартного текстового редактора Windows, при чому з досить непоганою частотою кадрів.

Автор відео відповів на кілька запитань, і зазначив, що: запис не був прискорений, код “Блокноту” не був модифікований, а сама гра грається саме так, як виглядає на відео. Крім того, SamNChiet збирається доопрацювати гру і випустити релізну версію протягом наступних днів.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0