Легендарний Doom запустили у… “Блокноті”

GEEKS.NEWS » Новини » Легендарний Doom запустили у… “Блокноті”
Легендарний Doom запустили у… “Блокноті”
Новини / Ігрові новини / Техніка і Наука
23:36, 10 жовтень 2022
152
0

В спільноті фанатів оригінальної Doom 1993 року існує окремий “вид спорту”, головною метою якого є запуск цієї гри на найбільш неординарних пристроях. Цього разу Doom вдалося запустити всередині “Блокноту” Windows.

Настільки незвичайним досягненням похвалився користувач Twitter під ніком SamNChiet, який сам себе називає “творцем-експерементатором”, і, схоже, не дарма. На опублікованому ним відео видно геймплей гри Doom, що складається з символів, і відтворюється прямо всередині стандартного текстового редактора Windows, при чому з досить непоганою частотою кадрів.

Автор відео відповів на кілька запитань, і зазначив, що: запис не був прискорений, код “Блокноту” не був модифікований, а сама гра грається саме так, як виглядає на відео. Крім того, SamNChiet збирається доопрацювати гру і випустити релізну версію протягом наступних днів.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0