Показано трейлер третього сезону серіалу “Мандалорець” + дата виходу

GEEKS.NEWS » Новини » Показано трейлер третього сезону серіалу “Мандалорець” + дата виходу
Показано трейлер третього сезону серіалу “Мандалорець” + дата виходу
Новини / Кіно
23:56, 17 січень 2023
63
0

Довгоочікуване продовження “Мандалорця” нарешті отримало дату релізу і новий трейлер. Повернення Діна Джаріна та Ґроґу ми зможемо побачити вже 1 березня.

Події третього сезону будуть зосереджені навколо подорожі головних героїв на планету Мандалор. Метою їхньої поїздки є повернення честі найманця після того, як йому довелося зняти свій шолом, а також вирішення долі чорного меча, який Дін виграв у моффа Гідеона наприкінці минулого сезону. Оскільки цей меч є символом влади над Мандалором, схоже, що сутички із амбітними одноплемінниками не уникнути.

Окрім виконавця головної ролі Педро Паскаля до своїх ролей повернуться й Карл Везерс (суддя Неварро Ґріф Каргу), Емі Седаріс (механік Пелі Мотто), Омід Абтахі (доктор Першинг), Емілі Своллоу (Зброяр). 

Окремо варто відзначити, що заявлено про появу у серіалі Крістофера Ллойда, втім, яку роль він виконує, залишають у таємниці. Схоже, що дізнатися, кого ж зіграє легендарний Док вийде лише після релізу третього сезону серіалу.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0