Кількість проданих копій It Takes Two досягла позначки 10 мільйонів екземплярів

GEEKS.NEWS » Новини » Кількість проданих копій It Takes Two досягла позначки 10 мільйонів екземплярів
Кількість проданих копій It Takes Two досягла позначки 10 мільйонів екземплярів
Новини / Ігрові новини
23:12, 03 лютий 2023
111
0

It Takes Two, поки найновіша гра Hazelight Studios за видавництвом Electronic Arts, досягла значної віхи, продавшись тиражем понад 10 мільйонів копій по всьому світу. Гра вийшла 25 березня 2021 року і з того часу була добре сприйнята гравцями, які високо оцінили унікальний кооперативний геймплей, чарівну історію та симпатичних персонажів.

It Takes Two - це пригодницький платформер від третьої особи, який зосереджується на історії пари, чиї стосунки перебувають у скрутному становищі. Двоє гравців можуть грати як локально, так і онлайн, де один керує Коді, а інший - Мей. Протягом гри персонажі вирушають у подорож, щоб налагодити свої стосунки, вирішуючи головоломки та долаючи перешкоди разом.

Режисер гри, Йозеф Фарес, в захваті від успіху гри і висловив свою вдячність фанатам, які підтримали її. Він сказав: "Дивовижно бачити, як багато людей закохалися у світ гри "It Takes Two". Ми вклали наші серця у створення цієї гри, і побачити, що вона знайшла відгук у такої кількості гравців по всьому світу - це мрія, яка здійснилася".

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam
В EGS дарують безкоштовну Chess Ultra - дуже прокачані шахи, а в Steam - атмосферну вандалоцентричну гру від першої...
24.03.23
42
0
Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим
Інсайди підтвердилися і Valve анонсували Counter-Strike 2 - масштабне оновлення для Global Offensive на базі рушія...
22.03.23
118
0