Марсохід «Персевіренс» успішно приземлився на поверхню Марсу. Перші кадри

GEEKS.NEWS » Новини » Марсохід «Персевіренс» успішно приземлився на поверхню Марсу. Перші кадри
Марсохід «Персевіренс» успішно приземлився на поверхню Марсу. Перші кадри
Новини / Техніка і Наука
15:45, 23 лютий 2021
736
0
В липні минулого року спеціалісти NASA запустили в космос марсохід «Персевіренс» та безпілотний вертоліт «Інджен'юіті». 18 лютого 2021 року пристрої успішно добралися до поверхні марса і марсохід висадився на поверхню Червоної планети в кратері Езеро.


Оскільки такі космічні місії є вкрай вартісними та рідкісними, тут також присутній елемент романтизму. Попри необхідне устаткування, в реманент марсоходу також поклали декілька цікавих предметів. Разом з Персевіренсом на поверхню Червоної планети було доставлено три мікрочіпи з іменами людей, табличка, яка вшановує лікарів Землі, монета з адресою Шерлока Холмса та фрагмент марсіанського метеориту, який був зібраний раніше і заново доставлений для калібрування одного з приладів марсохода. 

Від нового дрона очікують, що він доволі детально дослідить поверхню планети, збере багато даних про склад тамтехніх порід та можливо зуміє виявити біологічну сигнатуру (ознаки органічного життя). Також будуть проведені дослідження з видобутку кисню з атмосфери планети. 
Дрон, який доставляв марсохід на поверхню планети спробує злетіти і займеться "повітряною" розвідкою місцевості.

Оскільки подія визначна, спеціалісти NASA вирішили поділитися першими фотографіями та відео, які отримали за допомогою нових дронів.А також було опубліковане відео, на якому зафільмовано момент висадки на Марс.Джерело: NASA
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Ігри із серії Diablo Ігри із серії Diablo
У даній статті висвітлюється історія серії ігор Diablo, що стали основою нового напряму серед RPG-сегменту і...
07.10.22
15
0
Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell
Ділимось інформацією про чергові безкоштовні роздачі тижня, які нас очікують в Steam, Origin та EGS: Доповнення до...
07.10.22
20
0