Чим вас може зацікавити Portal Knights?

GEEKS.NEWS » Статті » Чим вас може зацікавити Portal Knights?
Чим вас може зацікавити Portal Knights?
Статті
21:23, 22 січень 2023
79
0
Чим вас може зацікавити Portal Knights? 🤔


 

Перш ніж я розпочну, давайте повідаю вам, що це взагалі за гра, та з чим її їдять.

Portal Knights, це пісочниця у відкритому світі, розроблена компанією Keen Games та видана 505 Games. Чудова комбінація Minecraft + Lego, зі своєю стилістикою, механікою та великою взаємодією зі світом.

На перший погляд, може здатись, що гра примітивна, але це не так. У ній тобі дається великий обсяг можливостей, починаючи від дослідження світу, закінчуючи творчим режимом, де ти можеш творити усе, що прийде на думку. І так. Тут є сюжет та завершення цікавої історії (

Portal Knights налічує близько 9 доповнень, 2 з яких приносять у світ дві нові раси, та два нових класи, а решту це чисто косметичний набір.

Гра доступна на усіх можливих платформах, зокрема Android та iOS.

Саме про мобільну версію сьогодні з вами й поговоримо, оскільки у неї було награно чимало годин. Вона куди мізерна за інші платформи, оскільки не може вмістити весь наявний контент у кишеньковий девайс, але не менш цікава за інші платформи. 

 

Для початку вам дається можливість зіграти, як самому, так і з друзями. Самотня гра не потребує підключення до інтернету, що дає можливість грати будь-де та будь-коли, а ось кооператив можливий, якщо усі будуть приєднані до однієї мережі Wi-Fi. На жаль.

Обравши відповідний режим гри, вам стають доступними 5 пергаментів для створення персонажа. Обравши один із них, ми беремось до налаштувань нашого ігрового аватара 😉 

Для початку, ми обираємо стать, опісля - клас. Все досить просто: воїн для ближнього стримування ворогів, маг для дальнього, а ось лучник може комбінувати ці дві можливості на своє уподобання. Але тсс, я вам цього не казав 🙂

 

Обравши основу, ми беремось до кастомізації, яка містить у собі цілий спектр налаштувань, починаючи від вибору зачіски й бороди, закінчуючи голосом та ім'ям. Усе виглядає яскраво та приємно 😌

 

У вас є на вибір два темпи гри. Перший, це «Пригодницький». Саме у ньому і буде відбуватись основне дійство. Другий, це звичайний «Творчий», який дає вам неосяжну кількість ресурсів, та індивідуальне тераформування світу. У ньому ви можете творити красиві споруди для красивих світлин. Графіка у грі хороша, а персонажі милі ☺️

 

При створенні, у вас є можливість налаштувати розмір, від якого залежатиме ваше бажання грати. Якщо ви хочете якнайшвидше пройти гру і не заморочуватись у пошуку того чи іншого, то краще обирайте нормальний розмір світу. Якщо ж надаєте перевагу дослідженню, то вам підійде великий розмір. 

Також присутня можливість назви свого створеного світу.

 

Після усіх маніпуляцій, тицяйте на тільки що згенерований світ та відправляйтесь у подорож цікавими локаціям, які своєю чергою наповнені різноманітними мешканцями, чудернацькими ворогами, захопливими завданнями, глибокими підземеллями та незвіданими скарбами! 

Вам, як Лицарю Порталів, необхідно перемогти Порожнього Короля та усіх його посіпак, а щоб це зробити, ви маєте прокачувати свого персонажа, вдосконалювати обладунки та зброю, вивчити нові уміння і покращити характеристики, на які даються бали за кожен досягнутий рівень.

У грі їх усього 30.

Увесь світ поділений на острови, між якими вам доведеться переміщатись, а якщо точніше, то за допомогою порталів, уламки яких потрібно вибивати із тамтешніх ворогів, або добуваючи дорогоцінні ресурси. 

Так ось, повертаючись до головного питання, я відповім коротко – усім. Дана гра може зацікавити усім.

Тут вам і можливість покращувати свого персонажа, і досліджувати цікаві місцевості, читаючи записки, котрі розкидані по усьому світу, і спілкування із персонажами, котрі дають різноманітні завдання. Але найголовніше, це «Сезонні події», які можуть відбуватись випадковим чином, а також і ті, котрі належать до певних видів свят, будь то Пасха чи Новий рік. Потрібно час від часу слідкувати за картою, щоб не пропустити.

Також, у грі присутні мінібоси та їхні покращені версії, які в рази сильніші за свої попередні копії. Після смерті з них можуть випадати різні цікавинки та обладунки.

Пошук скарбів користується таким же азартним стилем гри, як і «Сезонні події», адже що тут, що там, ти не можеш знати, якою буде нагорода. 

Фермерство є важливою складовою гри, адже за допомогою нього ви можете створювати різні зілля, які допоможуть у битвах із ворогами. А ще, цим цікаво займатись, як і будівництвом. 

Не «Творчим» режимом єдині. У грі присутня можливість купівлі власного острова, який може стати вашою домівкою. На ньому немає небезпек. Він існує для того, щоб ви мали змогу не тільки будувати, а й створювати речі, які можуть знадобитися у ваших мандрівках.

Особлива увага приділена креативу. Тут ви можете будувати усе, що тільки прийде на думку. Матеріалів достатньо, аби зробити унікальною оселю. Процес допомагає не тільки розвиватись, а й заспокоюватись та відпочивати.

Усе у цій грі ви налаштовуєте під себе, щоби перебування у грі було особовим.

Мобільна версія існує для ознайомлення, або ж для зайнятих людей. Для інших платформ, у грі присутній увесь колорит доповнень та нововведень. У неї цікаво грати навіть одному, але коли до неї приєднаються друзі, пригода тільки розпочнеться.

 

Про Portal Knights можна говорити ще багато чого, адже це забавка, у якій кожен знайде щось своє, проте одне я знаю точно, - ви не зможете знайти скарб, який заховав ваш друг 😏

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0