Чергові безкоштовні ігри від EGS: Rogue Legacy та The Vanishing of Ethan Carter

GEEKS.NEWS » Роздачі » Чергові безкоштовні ігри від EGS: Rogue Legacy та The Vanishing of Ethan Carter
Чергові безкоштовні ігри від EGS: Rogue Legacy та The Vanishing of Ethan Carter
Роздачі / Ігрові новини
21:57, 07 квітень 2022
297
0

З 7 по 14 квітня 2022 року в цифровому магазині Epic Games Store безкоштовно роздаються копії ігор Rogue Legacy та The Vanishing of Ethan Carter.

Розповідаємо про що вони та як їх отримати. 

Rogue Legacy: гра-платформер, у якій будь-хто може стати героєм. Кожного разу, коли ви помрете, ваша унікальна дитина буде наступником вас. Одна дитина може бути дальтоном, інша може бути карликом із запамороченням. Але це нормально, тому що ніхто не є ідеальним, і вам не потрібно бути таким, щоб досягти успіху.

Трейлер гри:

Отримати гру можна за посиланням.

The Vanishing of Ethan Carter: містична бродилка від першої особи, яка перш за все заворожує своєю подачею сюжету та красивим візуалом. За роки існування гри вона здобула багато схвальних відгуків і обіцянка розробників показати вам кардинально інший ігровий досвід була виправдана. У красивих та інколи моторошних локаціях вам потрібно розгадати безліч не однотипних головоломок та відвідати безліч місць, щоб розібратися з подіями, які відбуваються навколо. 

Отримати гру безкоштовно можна за посиланням.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0