Новий тиждень - свіжі роздачі. Absolute Drift - безкоштовно в Epic Store

GEEKS.NEWS » Роздачі » Новий тиждень - свіжі роздачі. Absolute Drift - безкоштовно в Epic Store
Новий тиждень - свіжі роздачі. Absolute Drift - безкоштовно в Epic Store
Роздачі
16:30, 18 лютий 2021
379
0
З 18 грудня в Epic Game Store почала роздаватися ще одна тимчасово безкоштовна гра Absolute Drift. Не сказати, що вона розповість круту історію, але свою аудиторію знайде точно. Гра дає на вибір до шести автомобілів, які гравець може кастомізувати, три ігрові режими - Дрифтхана, Дріфтинг та Гірський дрвфт. Дія відбуватиметься на п'яти різних локаціях, які гравець відкриватиме під час заїздів. Також гра підтримує систему турнірних таблиць, в яких гравець зможе змагатися з друзями в майстерності водіння. Гра має ще одну особливість - вид зверху. Можливо рішення і спірне, але дизайн рівнів виконаний зі смаком та в дусі мінімалізму, що точно не викликає відторгнення під час ігрового процесу. Вишенькою на тортику стане той факт, що творці гри постаралися над музичним супроводом і гравці матимуть змогу прослуховувати більше ніж 3 години різноманітних треків електронної музики та Drum & Bass від виконавців C41 та Nyte. 
Трейлер гри:

Гру можна отримати за посиланням в Epic Game Store.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0