В Epic Games Store роздають відомий іммерсивний екшен та стратегію

GEEKS.NEWS » Роздачі » В Epic Games Store роздають відомий іммерсивний екшен та стратегію
В Epic Games Store роздають відомий іммерсивний екшен та стратегію
Роздачі
19:30, 03 лютий 2023
164
1

Цього тижня EGS не зраджуючи власним традиціям роздає одразу дві гри, одна з яких відома багатьом любителям сюжетних екшенів.

Як безкоштовно отримати гру Dishonored: Death of the Outsider

Більшості геймерів студію Arcane представляти не потрібно. Серія імерсів-сим ігор Dishonored вважається одним з найкращих представників даного жанру. Death of the Outsider можна вважати як повноцінною грою, так і окремим доповненням до другої частини. Цього разу буде можливість пограти за Біллі Лерк - одну з недоступних для героїнь другої частини, яка допомагала гравцю під час місій. 

Гравець має багату можливість для вибору та може пройти гру кривавим шляхом, залишивши за собою гору тіл, або ж завершити її без жодного вбивства.

Отримати гру можна до 9 лютого 2023 року 18.00 за Київським часом.

Безкоштовна роздача гри City of Gangsters

Дана гра повинна сподобалися любителям Загострених картузів, Клану Сопрано та економічних стратегій, адже теж належить до цього жанру. Гравцю дана можливість зіграти за мафіозі та розгорнути в місті власний бізнес. Доведеться будувати свою власні підпільну імперію та забезпечувати її безпечне існування. 

Окрім забудови міста власним бізнесом заявлені механіки підкупу поліціянтів, вибивання боргів з боржників та інші інструменти справжнього мафіозі.

Роздача завершується 9 лютого 2023 року о 18.00, тому поспішіть забрати гру собі у бібліотеку.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (1)
Топ з цієї категорії
Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam
В EGS дарують безкоштовну Chess Ultra - дуже прокачані шахи, а в Steam - атмосферну вандалоцентричну гру від першої...
24.03.23
42
0
Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим
Інсайди підтвердилися і Valve анонсували Counter-Strike 2 - масштабне оновлення для Global Offensive на базі рушія...
22.03.23
118
0