Менструальна відпустка в CD Projekt Red

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Менструальна відпустка в CD Projekt Red
Менструальна відпустка в CD Projekt Red
Ігрові новини
00:13, 24 квітень 2022
153
0

Як розповідають джерела, пов'язані з польською компанією CD Project Red (Відьмак, Кіберпанк) у студії переймаються не лише термінами випуску патчів для Кіберпанку, але і самопочуттям своїх працівників.

З метою досягнення рівності у робочому колективі, підрозділ CDPR, який відповідає за магазин GOG вирішив протестувати можливість надання працівницям спеціального вихідного у період менструації. У випадку виникрення менструальної болі, працівниця має право піти у відпустку, до покращення самопочуття. 

Також компанія роздумує над введенням таких вихідних і для інших підрозділів. Як заявляє директор, відповідальний за зв'язок із громадськістю, схожа ініціатива зараз не зустрічається в ігровій індустрії, і CDPR буде одною з перших компаній, які запровадять менструальні вихідні для своїх працівників. 

Якщо ви вважаєте, що такі нововведення - екзотика на ринку праці, то можемо зазначити, що менструальні вихідні є запровадженими на національному рівні в таких країнах, як Індонезія, Японія, Південна Корея, Тайвань та Замбія.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня
Цього тижня з'явилось декілька безкоштовних ігор в Steam, та два безкоштовні проекти в Epic Games Store. Також доволі...
02.12.22
14
0
В українській грі Shatterline вийшов другий сезон Браво В українській грі Shatterline вийшов другий сезон Браво
В грі від українських розробників Shatterline вийшов другий сезон Браво, який додає нові ігрові режими, місії PVE та...
02.12.22
20
0