Genshin Impact 2.7 відкладено на невизначений термін

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Genshin Impact 2.7 відкладено на невизначений термін
Genshin Impact 2.7 відкладено на невизначений термін
Ігрові новини
21:30, 02 травень 2022
175
0

29 квітня розробники студії miHoYo поділились сумними новинами. Їм доведеться відкласти вихід оновлення 2.7 для Genshin Impact. Причина - локдаун у Шанхаї, який перешкоджає розробці гри. Саме так, у час, коли весь світ поступово забуває про пандемію (особливо українці), у Шанхаї черговий сплеск COVID-19, через який прийняті суворі карантинні міри.

Щодо розвитку проекту: оновлення версії 2.7 буде відкладено. Щоб отримати детальну інформацію про дату нового оновлення, план виходу контенту та компенсацію, слідкуйте за майбутніми оголошеннями», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляє ABC News, карантинні обмеження стосуються 25 мільйонів людей і тривають уже 5 тижнів, тому колективна розробка в офісі затримується та впливає на термін виходу оновлень. 

Тим не менш, розробники пообіцяли компенсацію за затримки, а гравці мають додатковий час на прокачку уже надбаного у грі майна та персонажів.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня
Цього тижня з'явилось декілька безкоштовних ігор в Steam, та два безкоштовні проекти в Epic Games Store. Також доволі...
02.12.22
14
0
В українській грі Shatterline вийшов другий сезон Браво В українській грі Shatterline вийшов другий сезон Браво
В грі від українських розробників Shatterline вийшов другий сезон Браво, який додає нові ігрові режими, місії PVE та...
02.12.22
20
0