Genshin Impact 2.7 відкладено на невизначений термін

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Genshin Impact 2.7 відкладено на невизначений термін
Genshin Impact 2.7 відкладено на невизначений термін
Ігрові новини
21:30, 02 травень 2022
300
0

29 квітня розробники студії miHoYo поділились сумними новинами. Їм доведеться відкласти вихід оновлення 2.7 для Genshin Impact. Причина - локдаун у Шанхаї, який перешкоджає розробці гри. Саме так, у час, коли весь світ поступово забуває про пандемію (особливо українці), у Шанхаї черговий сплеск COVID-19, через який прийняті суворі карантинні міри.

Щодо розвитку проекту: оновлення версії 2.7 буде відкладено. Щоб отримати детальну інформацію про дату нового оновлення, план виходу контенту та компенсацію, слідкуйте за майбутніми оголошеннями», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляє ABC News, карантинні обмеження стосуються 25 мільйонів людей і тривають уже 5 тижнів, тому колективна розробка в офісі затримується та впливає на термін виходу оновлень. 

Тим не менш, розробники пообіцяли компенсацію за затримки, а гравці мають додатковий час на прокачку уже надбаного у грі майна та персонажів.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0