EA вирішили, що Sims 4 стане безкоштовною

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » EA вирішили, що Sims 4 стане безкоштовною
EA вирішили, що Sims 4 стане безкоштовною
Ігрові новини / Роздачі
16:49, 16 вересень 2022
299
0

Особисто мені відверто страшно за Electronic Arts. Якщо поглянути зі сторони, може здатися, що компанія переживає справжню різдвяну трансформацію, за всіма канонами Діккенса.
Спочатку компанія перестає анонсувати мертвонароджені онлайн-проекти. Потім виявляється, що конвеєри компанії, які раніше випускали по одній грі на рік, працюватимуть над проектами значно довше та ретельніше, а інколи до розробки залучається одразу декілька студій. Через певний час анонсується велика кількість масштабних сюжетних проектів (Dead Space, Mass Effect, Dragon Age).

А тепер EA вирішила зробити одну із своїх найвідоміших флагманських ігор безкоштовною. Мова йде про Sims 4

Ми вітали мільйони гравців у The Sims™ і з благоговінням спостерігали, як вони дають волю своїй уяві, відкривають і об’єднують ідеї, досвід і версії себе як у грі, так і в реальному житті. Наша спільнота продовжує надихати нас мільярдами унікальних Сімів, які вони створили, незліченними історіями, які вони розповіли, і чудовими збірками, які вони спроектували.

Ми раді й надалі вітати більше гравців, ніж будь-коли, щоб створювати нові історії та досліджувати без обмежень. The Sims завжди відзначали нові способи гри та відкривали так багато можливостей. Починаючи з 18 жовтня 2022 року, базова гра The Sims™ 4 буде доступна для всіх нових гравців доступною для безкоштовного завантаження* на ПК через додаток EA або Origin™, Mac® через Origin, Steam®, PlayStation®5, PlayStation®4, Системи Xbox Series X|S і Xbox One.

Про це йдеться в офіційному пості EA.

Компанія навіть подумала про тих, у кого активна підписка.

Ті, у кого буде активна підписка EA Play і EA Play Pro отримають пакет доповнень The Sims 4 Get To Work, а за Pro підписку крім даного пакету накинуть ще і комплект The Sims 4 Toddler

"Щаcливчики", які ненароком придбають гру за декілька днів до того, як вона стане безкоштовною теж отримають додатковий контент, а точніше набір Desert Luxe

Звісно, навіть на таку халяву знайшлися свої критики. Безкоштовною стане базова гра. А ось за доповнення доведеться заплатити і немало. 

Дехто в мережі уже підрахував, що вартість доповнень на даний момент складає понад 28000 грн. Це приблизно ціна повного комплекту ігор Call Of Duty без знижки, який вважається далеко не дешевим. Проте і на підтримку компанії є декілька аргументів.
По перше, дарованому Сіму в вихідний код не дивляться. По друге, ніхто не змушує купляти одразу усі доповнення. По третє, багато контенту є в підписках, за доволі демократичними цінами. Тому в будь-якому випадку, дане рішення компанії є хорошим. Залишається лише здогадуватися, скільки часу EA планує підтримувати гру та її розробку. Або ж це все масштабний хід перед анонсом нової частини, який заманить гравців в тенета Sims 4.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0