CD Project Red анонсували римейк гри Witcher
![CD Project Red анонсували римейк гри Witcher](/uploads/mini/fullstory/4a/96880776b0265acadf129900b3ba3f.jpg)
Зовсім нещодавно CD Project Red анонсували цілу дорожню карту розвитку своїх майбутніх проектів. Тепер ми можемо ближче познайомитися з одним із них. Завіса таємничості спала з проекту під назвою "Canis Majoris".
Як повідомили розробники - ним стане повний римейк першої частини, який буде створений на рушії Unreal Engine 5.
Про це у відповідній новині розповів керівник студії Адам Бадовскі.
Ми уже робили огляд усієї медійної франшизи про пригоди Відьмака. Саме перша частина, яка вийшла у 2007 році стала причиною стрімкого успіху CD Project Red. Розробкою римейку займеться стороння студія Fool's Theory (розробники гри Seven: The Days Long Gone). Генеральний директор Fool's Theory Якуб Рокош раніше працював дизайнером квестів у The Witcher 2 і Witcher 3. Зазначається, що під час розробки CDPR забезпечить «повний творчий нагляд».
Оригінальна гра досі доволі вимоглива до геймерів. Річ у тім, що вона використовує доволі незвичну механіку бою, де ворогів буквально потрібно "закликувати" імітуючи удари мечем. Зробити римейк успішним доволі просто, адже уже є еталонна третя частина серії, механіки якої достатньо лише скопіювати з покращеною графікою та оригінальним сюжетом і персонажами першої частини.
Крім того, користувачі жартома надіяться, що в римейк перекочують і відомі всім фанатам серії карти, які Геральд отримував за свої любовні походеньки.
![Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації.](/uploads/mini/readtakoj/de/ea7b59401e5aa4d6cb1cab6086016a.jpg)
![Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима](/uploads/mini/readtakoj/c2/60fe472c731f07b14cc5236d79f5d9.jpg)