Модороб створив модифікацію, яка робить крихітні голови у TES: Skyrim

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Модороб створив модифікацію, яка робить крихітні голови у TES: Skyrim
Модороб створив модифікацію, яка робить крихітні голови у TES: Skyrim
Ігрові новини
20:30, 24 листопад 2022
96
0

Через 11 років після виходу The Elder Scrolls 5: Skyrim, для цієї чудової ролівки створили найпотрібнішу модифікацію. Дане покращення може повернути в гру навіть тих, хто проходив її декілька десятків разів. 

Модороб з ніком SpongebobHentaiSimulator опублікував модифікацію "Cursed Skyrim - Hold the Fuck Up", яка вводить в гру режим "маленькі голови". У всіх ігрових персонажів голова стає крихітною і непропорційною до тіла. 

На перший погляд, здається, що подібна модифікація повинна зробити гру веселою та розбавити рутину любителів Skyrim. Проте, уявіть собі повне проходження цієї довгої гри з даним модом. Попахує психоделікою.

Спробувати модифікацію можна завантаживши на порталі Nexusmods за посиланням. Щоб побачити модифікацію необхідно зареєструватись на сайті та в налаштуваннях акаунта вибрати пункт "показувати контент для дорослих". Чому даний мод був позначений, як публікація для повнолітніх невідомо. Але в цьому також є свій гумор. 

Ось така от весела новина про Skyrim дивує гравців через 11 років після виходу.


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0