У грі Heroes of Might and Magic III з'явилась карта України

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » У грі Heroes of Might and Magic III з'явилась карта України
У грі Heroes of Might and Magic III з'явилась карта України
Ігрові новини
12:02, 01 травень 2022
350
0

В Instagram-сторінці користувача homm3.ua з'явився цікавий пост, у якому автор показує модифікацію до гри Heroes of Might and Magic III - Карту України! 

Карта доволі детально ілюструє географію нашої країни. На заході - Карпатські гори, на сході густі ліси. В центральній та південній частинах - степи. Не оминув автор і останніх подій в країні, зокрема війни з орками. Як видно з ілюстрацій - територія на північ та на схід від України - випалена, а на східних територіях видно черепки. Крім цього автор транслює на своїй сторінці інформацію, щодо війни та наслідків російського вторгнення.

“Не ВСІ обласні центри влізли на мапу!!! (І на всіх би не вистачило замків, щоб не дублювати) Географія дещо відрізняється від дійсності, якщо на місці вашого міста знаходиться якийсь об‘єкт, котрого там немає — це допустима похибка героїв!” – написав homm3.ua в коментарях до свого посту в Instagram.

На даний момент гру можна купити в GOG всього за $1.23. 

Завантажити модифікацію можна за посиланням на Google Диск автора.

Але для гри на карті необхідно буде докласти певних зусиль. Потрібно зробити свій сценарій на існуючій карті та пройти його верифікацію. 

Після верифікації файли додати в папку \<game install folder>\Maps\.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0