У грі Heroes of Might and Magic III з'явилась карта України

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » У грі Heroes of Might and Magic III з'явилась карта України
У грі Heroes of Might and Magic III з'явилась карта України
Ігрові новини
12:02, 01 травень 2022
942
0

В Instagram-сторінці користувача homm3.ua з'явився цікавий пост, у якому автор показує модифікацію до гри Heroes of Might and Magic III - Карту України! 

Карта доволі детально ілюструє географію нашої країни. На заході - Карпатські гори, на сході густі ліси. В центральній та південній частинах - степи. Не оминув автор і останніх подій в країні, зокрема війни з орками. Як видно з ілюстрацій - територія на північ та на схід від України - випалена, а на східних територіях видно черепки. Крім цього автор транслює на своїй сторінці інформацію, щодо війни та наслідків російського вторгнення.

“Не ВСІ обласні центри влізли на мапу!!! (І на всіх би не вистачило замків, щоб не дублювати) Географія дещо відрізняється від дійсності, якщо на місці вашого міста знаходиться якийсь об‘єкт, котрого там немає — це допустима похибка героїв!” – написав homm3.ua в коментарях до свого посту в Instagram.

На даний момент гру можна купити в GOG всього за $1.23. 

Завантажити модифікацію можна за посиланням на Google Диск автора.

Але для гри на карті необхідно буде докласти певних зусиль. Потрібно зробити свій сценарій на існуючій карті та пройти його верифікацію. 

Після верифікації файли додати в папку \<game install folder>\Maps\.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації. Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації.
Повний гайд зі збору усіх графіті для гри «Hi-Fi Rush» та виконання «Колекціонер стріт-арту» («Street Art Collector»)....
15.07.24
59
0
Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима
Netflix показали перший трейлер аніме-адаптації “Скотта Пілігрима” від японської студії Science SARU. Серіал...
16.08.23
989
0