За новими правилами Instagram, дорослі більше не можуть писати підліткам

GEEKS.NEWS » Новини » За новими правилами Instagram, дорослі більше не можуть писати підліткам
За новими правилами Instagram, дорослі більше не можуть писати підліткам
Новини / Техніка і Наука
18:49, 17 березень 2021
385
0
Нещодавно командою розробників Instagram було введено нове правило користування соцмережею, яке передбачає обмеження у надсиланні особистих повідомлень дорослих користувачів неповнолітнім. Виключенням буде тільки той випадок, коли неповнолітній користувач підписаний на повнолітнього. Така система повинна обмежити молодших користувачів соцмережі від потенційно небезпечних осіб. 

При спробі написати не підписаному на дорослу особу підлітку, користувач побачить повідомлення "Ви не можете надіслати повідомлення цьому акаунту, допоки він не підписаний на вас".


Також сам неповнолітній бачитиме попередження у випадку, якщо їм надсилає повідомлення підозрілий користувач. Разом із попередженням йому будуть запропоновані опції "Поскаржитися" і "Заблокувати" відповідного користувача.


Розробники заявляють, що стати "підозрілим" для соцмережі можна, зокрема, якщо розсилати багато повідомлень особам, яким не виповнилося 18 років. Втім, це далеко не єдиний спосіб потрапити під більш пильне стеження за собою, та більше інформації працівники Instagram не розкрили.

Запуск функції в деяких країнах відбудеться вже у цьому місяці, а глобальний запуск варто чекати найближчим часом.

Джерело:Instagram, The Verge
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0