За новими правилами Instagram, дорослі більше не можуть писати підліткам

GEEKS.NEWS » Новини » За новими правилами Instagram, дорослі більше не можуть писати підліткам
За новими правилами Instagram, дорослі більше не можуть писати підліткам
Новини / Техніка і Наука
18:49, 17 березень 2021
327
0
Нещодавно командою розробників Instagram було введено нове правило користування соцмережею, яке передбачає обмеження у надсиланні особистих повідомлень дорослих користувачів неповнолітнім. Виключенням буде тільки той випадок, коли неповнолітній користувач підписаний на повнолітнього. Така система повинна обмежити молодших користувачів соцмережі від потенційно небезпечних осіб. 

При спробі написати не підписаному на дорослу особу підлітку, користувач побачить повідомлення "Ви не можете надіслати повідомлення цьому акаунту, допоки він не підписаний на вас".


Також сам неповнолітній бачитиме попередження у випадку, якщо їм надсилає повідомлення підозрілий користувач. Разом із попередженням йому будуть запропоновані опції "Поскаржитися" і "Заблокувати" відповідного користувача.


Розробники заявляють, що стати "підозрілим" для соцмережі можна, зокрема, якщо розсилати багато повідомлень особам, яким не виповнилося 18 років. Втім, це далеко не єдиний спосіб потрапити під більш пильне стеження за собою, та більше інформації працівники Instagram не розкрили.

Запуск функції в деяких країнах відбудеться вже у цьому місяці, а глобальний запуск варто чекати найближчим часом.

Джерело:Instagram, The Verge
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0