Telegram планує обіграти ClubHouse на його ж полі

GEEKS.NEWS » Новини » Telegram планує обіграти ClubHouse на його ж полі
Telegram планує обіграти ClubHouse на його ж полі
Новини / Техніка і Наука
12:58, 12 березень 2021
380
0
ClubHouse - це соцмережа для проведення голосових зібрань, яка стала дуже популярною за останній час, і багато компаній доклали зусиль, щоби скласти конкуренцію додатку. Серед останніх і месенджер Telegram, який, згідно з інформацією від інсайдерів, готує схожий і, навіть ширший функціонал.

Власне, мова йде про впровадження в месенджер можливості створення голосових чатів з необмеженою кількістю користувачів. Раніше голосові чати були доступні тільки в групах, і мали обмеження у 5000 учасників, проте після оновлення ліміт кількості користувачів буде прибрано. Також розширяться і можливості адміністраторів. Вони зможуть зберігати запис чату, як подкаст, і давати "слово" учасникам, які цього бажатимуть.

Також стане доступною можливість говорити не тільки від власного імені, а й від імені каналу, що допоможе покращити анонімність, і уникнути спаму в свою адресу.

Тестування нової функції відбудеться вже на цьому тижні, проте впровадження функції для усіх користувачів доведеться зачекати: воно відбудеться, ймовірно, за кілька тижнів.

Джерело: Крот Дурова
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Gran Turismo 7 може вийти і на ПК Gran Turismo 7 може вийти і на ПК
Під час святкування 25 річниці серії Gran Turismo з її творцем Кадзунорі Ямаучі поспілкувалися стосовно можливості...
29.11.22
11
0
Як грати без інтернету: інструкція для Steam, EGS, PlayStation, Xbox, GOG Як грати без інтернету: інструкція для Steam, EGS, PlayStation, Xbox, GOG
Що робити, якщо пропав інтернет, а хочеться продовжувати грати в самітні ігри на ПК через різного роду лаунчери...
27.11.22
28
0