Telegram планує обіграти ClubHouse на його ж полі

GEEKS.NEWS » Новини » Telegram планує обіграти ClubHouse на його ж полі
Telegram планує обіграти ClubHouse на його ж полі
Новини / Техніка і Наука
12:58, 12 березень 2021
425
0
ClubHouse - це соцмережа для проведення голосових зібрань, яка стала дуже популярною за останній час, і багато компаній доклали зусиль, щоби скласти конкуренцію додатку. Серед останніх і месенджер Telegram, який, згідно з інформацією від інсайдерів, готує схожий і, навіть ширший функціонал.

Власне, мова йде про впровадження в месенджер можливості створення голосових чатів з необмеженою кількістю користувачів. Раніше голосові чати були доступні тільки в групах, і мали обмеження у 5000 учасників, проте після оновлення ліміт кількості користувачів буде прибрано. Також розширяться і можливості адміністраторів. Вони зможуть зберігати запис чату, як подкаст, і давати "слово" учасникам, які цього бажатимуть.

Також стане доступною можливість говорити не тільки від власного імені, а й від імені каналу, що допоможе покращити анонімність, і уникнути спаму в свою адресу.

Тестування нової функції відбудеться вже на цьому тижні, проте впровадження функції для усіх користувачів доведеться зачекати: воно відбудеться, ймовірно, за кілька тижнів.

Джерело: Крот Дурова
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0