AMD, імовірно, як і Nvidia, готує продукти для майнінгу

GEEKS.NEWS » Новини » AMD, імовірно, як і Nvidia, готує продукти для майнінгу
AMD, імовірно, як і Nvidia, готує продукти для майнінгу
Новини / Техніка і Наука
14:49, 06 березень 2021
288
0
Недавно ми писали, що Nvidia анонсувала серію графічних прискорювачів, позбавлених відеовиходів, і призначених спеціально для майнінгу.  Схоже, компанія AMD не збирається віддавати левову долю ринку конкуренту, і готує симетричну відповідь "зеленим".

Згідно із статтею HotHardware, мова йде про нову модель прискорювача NV12, побудовану на базі GPU NAVI 12, але без підтримки VCN - апаратного прискорювача кодування\декодування відео, без якого жодна сучасна відеокарта не може обійтися. З цього можна зробити висновок, що майбутній продукт не буде призначеним для звичайних користувачів, а стане спеціалізованим засобом для обчислень. 

Згадка про планований продукт була знайдена у новій версії драйвера для Linux.


В аналогічному продукті від Nvidia, CMP HX, згідно з чутками, використовуються графічні процесори, які не пройшли контроль якості для звичайних відеокарт, проте придатні для задач майнінгу. Зважаючи, що на будь-якому виробництві існує певна частка браку, можна припустити, що AMD вчинить з бракованими чіпами так само, як і конкурент.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Ігри із серії Diablo Ігри із серії Diablo
У даній статті висвітлюється історія серії ігор Diablo, що стали основою нового напряму серед RPG-сегменту і...
07.10.22
15
0
Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell
Ділимось інформацією про чергові безкоштовні роздачі тижня, які нас очікують в Steam, Origin та EGS: Доповнення до...
07.10.22
20
0