AMD, імовірно, як і Nvidia, готує продукти для майнінгу

GEEKS.NEWS » Новини » AMD, імовірно, як і Nvidia, готує продукти для майнінгу
AMD, імовірно, як і Nvidia, готує продукти для майнінгу
Новини / Техніка і Наука
14:49, 06 березень 2021
329
0
Недавно ми писали, що Nvidia анонсувала серію графічних прискорювачів, позбавлених відеовиходів, і призначених спеціально для майнінгу.  Схоже, компанія AMD не збирається віддавати левову долю ринку конкуренту, і готує симетричну відповідь "зеленим".

Згідно із статтею HotHardware, мова йде про нову модель прискорювача NV12, побудовану на базі GPU NAVI 12, але без підтримки VCN - апаратного прискорювача кодування\декодування відео, без якого жодна сучасна відеокарта не може обійтися. З цього можна зробити висновок, що майбутній продукт не буде призначеним для звичайних користувачів, а стане спеціалізованим засобом для обчислень. 

Згадка про планований продукт була знайдена у новій версії драйвера для Linux.


В аналогічному продукті від Nvidia, CMP HX, згідно з чутками, використовуються графічні процесори, які не пройшли контроль якості для звичайних відеокарт, проте придатні для задач майнінгу. Зважаючи, що на будь-якому виробництві існує певна частка браку, можна припустити, що AMD вчинить з бракованими чіпами так само, як і конкурент.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців
В Dead Space Remake розробники додали дві функції доступності, які допоможуть особливо лякливим гравцям....
30.01.23
20
0
В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор
Зловмисникам вдалось викрасти вихідний код двох популярних ігор Riot Games. Розробники розповіли про масштаби проблеми...
29.01.23
107
0