Стало відомо, як виглядає Гоуст з Call Of Duty Modern Warfare II без маски

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Стало відомо, як виглядає Гоуст з Call Of Duty Modern Warfare II без маски
Стало відомо, як виглядає Гоуст з Call Of Duty Modern Warfare II без маски
Ігрові новини
17:57, 27 листопад 2022
181
0

Пам'ятаєте, як в 2009 році ми вперше зустріли цього таємничого та брутального персонажа, який завдяки своєму бафу та навушникам виділявся серед інших персонажів гри. Злочинця Шепарда ми б ненавиділи значно менше, якби він не розправився з Гоустом. Але, всі надіялись на повернення персонажа, будували теорії, згідно з якими Гоуст міг вижити. Уснували навіть прохання наступну частину MW присвятити саме йому. 

Проте розширену історію Саймона "Гоуста "Райлі ми отримали лише в 2022 році після перезапуску серії Modern Warfare. В цій грі він знову таємничий та приховує своє обличчя протягом усієї гри. 

Проте, його ігрова модель скоріш за все була створена повністю, на що й понадіялися датамайнери - люди, які в файлах гри вишуковують різного роду вирізаний контент, коментарі розробників, приховані речі тощо. Датамайнер з ніком Crafty-Astronomer905 знайшов серед файлів гри і модельку персонажа Гоуста без балаклави. Саме завдяки ньому ми і дізналися, як виглядає персонаж. 

Любителі COD MW будували теорії про те, що персонаж приховує обличчя за маскою, адже воно спотворене опіками або шрамами, але все виявилось банальніше. Ghost - просто любитель анонімності. Не здивуюсь, якщо цей персонаж досі користується кнопковим телефоном, загорнутим у фольгу та заклеює камеру на своєму ноутбуці.

Джерело: Reddit.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0