Grand Theft Auto: The Trilogy нарешті вийшла в Steam разом з розпродажем найкращих ігор Rockstar

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Grand Theft Auto: The Trilogy нарешті вийшла в Steam разом з розпродажем найкращих ігор Rockstar
Grand Theft Auto: The Trilogy нарешті вийшла в Steam разом з розпродажем найкращих ігор Rockstar
Ігрові новини
16:53, 21 січень 2023
51
0

Більше року пройшло з моменту, коли Rockstar випустили провальний ремастер Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition - трилогії ігор GTA III, Vice City та San Andreas із "покращеною графікою". І нарешті ми дочекались виходу трилогії в Steam, якщо цього хтось справді чекав. А щоб задобрити користувачів, компанія влаштувала розпродаж своїх найкращих тайтлів.

Гра Grand Theft Auto: The Trilogy вийшла в Steam

Провал релізу був настільки гучний, що Rockstar довелось вибачатися перед геймерами, відновлювати продаж оригінальної трилогії, та дарувати старі версії усім, хто придбав Grand Theft Auto: The Trilogy. Зараз ситуація стала значно кращою. Велику кількість багів виправлено та відновлено оптимізацію гри. Найбільшою проблемою залишалась наявність цих ігор лише в додатку Rockstar для гравців на ПК. Проте і це тепер в минулому, а відгуки в Steam (на момент написання 225 рецензій, з яких 72% позитивні) мали б доводити те, що гру допрацювали. Проте і тут думки суперечливі, адже існують відгуки користувачів, у яких ситуація з продуктивністю практично не змінилась з дня релізу рік тому. 

Також користувачі проаналізували файли гри і виявили, що версія, яка стала доступна в Steam відрізняється від версії з Rockstar Games Launcher як версією, так і .PAK файлом. 

Що це означає для користувачів - невідомо. Користувачі висловлюють думку, що це пов'язано з різними вимогами для різних лаунчерів та не варте уваги. 

Крім того, інсайдери поширюють інформацію, що Grand Theft Auto: The Trilogy вийдуть і в EGS протягом місяця. 

А ми в свою чергу нагадаємо і про те, що як у класичних версій, так і в Grand Theft Auto: The Trilogy є неофіційні локалізації. А ми підготували короткий гайд, як встановити українізатори для Grand Theft Auto The Trilogy.

Rockstar влаштували розпродаж своїх найкращих ігор: Read Dead Redemption, GTA та Bully

Якщо відвідати сторінки ігор Grand Theft Auto: The Trilogy, можна побачити, що середній онлайн складає 500, 700 та 1300 гравців на добу і ніякого буму продажів не відбулося. На жаль, купити конкретну частину немає змоги, проте свіжий пак вийшов одразу зі знижкою, і за ремастеризовану трилогію просять 1 499₴ 749₴ грн (50% знижка).

А якщо вам хочеться придбати справді хорошу гру, то Rockstar дали солодкі знижки і на інші свої відомі проєкти:

  • Bully: Scholarship Edition - 22 грн (66% знижки)
  • Manhunt - 22 грн (66% знижка)
  • L.A. Noire - 149 грн (70% знижки)
  • Max Payne 3 - 116 грн (70% знижки)
  • Придбати Grand Theft Auto V: Premium Edition - 313 грн (63% знижки)
  • Red Dead Redemption 2 - 296 грн (67% знижки)
  • Придбати Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition - 449 грн (70% знижки)

Кожна з цих ігор справді варта уваги геймера та продається за доволі солодкою ціною. Тому, якщо ви досі не спробували ці ігри - це ваш шанс. Знайти розпродаж можна за посиланням на Steam.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0