Rockstar підтвердили правдивість витоку даних стосовно ігроладу GTA 6

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Rockstar підтвердили правдивість витоку даних стосовно ігроладу GTA 6
Rockstar підтвердили правдивість витоку даних стосовно ігроладу GTA 6
Ігрові новини
16:50, 19 вересень 2022
95
0

Вчора ми розповідали про витік ігроладу GTA 6, яка знаходиться на стадії розробки. А сьогодні компанія вирішила прокоментувати даний інцидент та висловити своє ставлення до даного зливу. 

Розробники дійсно підтвердили, що відбулося незаконне втручання в їх внутрішню мережу. Вони запевнили, що це не вплине на стабільність роботи сервісів, а також не вплине на розробку діючих проектів. 

Наша робота над наступною грою Grand Theft Auto продовжуватиметься за планом. - сказали Rockstar

Крім цього розробники заявили, що витік просто «спустошив» їх, адже вони бажали показати завершений ігролад, який демонструватиме переваги гри, а не "сиру" версію призначену для продакшену.

Також розробники пообіцяли незабаром офіційно «належним чином представити» нову GTA 6. Хоча термін "як тільки вона буде готова" є доволі розмитим.

Відзначилась і материнська компанія Take-Two Interactive, яка володіє Rockstar. Юристи компанії, які надто полюбляють писати скарги в DMCA, щодо порушення авторських прав, та блокувати усе підряд, намагаються видалити усі відео з витоками. Хоча всі ми чудово знаємо правило: що попало в Інтернет, те і залишиться в Інтернеті. 

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0