Rockstar підтвердили правдивість витоку даних стосовно ігроладу GTA 6

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Rockstar підтвердили правдивість витоку даних стосовно ігроладу GTA 6
Rockstar підтвердили правдивість витоку даних стосовно ігроладу GTA 6
Ігрові новини
16:50, 19 вересень 2022
54
0

Вчора ми розповідали про витік ігроладу GTA 6, яка знаходиться на стадії розробки. А сьогодні компанія вирішила прокоментувати даний інцидент та висловити своє ставлення до даного зливу. 

Розробники дійсно підтвердили, що відбулося незаконне втручання в їх внутрішню мережу. Вони запевнили, що це не вплине на стабільність роботи сервісів, а також не вплине на розробку діючих проектів. 

Наша робота над наступною грою Grand Theft Auto продовжуватиметься за планом. - сказали Rockstar

Крім цього розробники заявили, що витік просто «спустошив» їх, адже вони бажали показати завершений ігролад, який демонструватиме переваги гри, а не "сиру" версію призначену для продакшену.

Також розробники пообіцяли незабаром офіційно «належним чином представити» нову GTA 6. Хоча термін "як тільки вона буде готова" є доволі розмитим.

Відзначилась і материнська компанія Take-Two Interactive, яка володіє Rockstar. Юристи компанії, які надто полюбляють писати скарги в DMCA, щодо порушення авторських прав, та блокувати усе підряд, намагаються видалити усі відео з витоками. Хоча всі ми чудово знаємо правило: що попало в Інтернет, те і залишиться в Інтернеті. 

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Ігри із серії Diablo Ігри із серії Diablo
У даній статті висвітлюється історія серії ігор Diablo, що стали основою нового напряму серед RPG-сегменту і...
07.10.22
15
0
Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell Безкоштовні ігри тижня в Steam, Origin та EGS: Доповнення до Mass Effect і Dragon Age та безкоштовні Slain: Back From Hell і Rising Hell
Ділимось інформацією про чергові безкоштовні роздачі тижня, які нас очікують в Steam, Origin та EGS: Доповнення до...
07.10.22
20
0