Розробники підтвердили нову частину Subnautica

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Розробники підтвердили нову частину Subnautica
Розробники підтвердили нову частину Subnautica
Ігрові новини
19:00, 10 квітень 2022
387
0

Перша частина Subnautica 2018 була високо оцінена аудиторією геймерів. Її продовження Subnautica: Below Zero, яке вийшло і 2021 році теж стало достойним продовженням франшизи. Обидва проекти стали комерційно успішними для студії та принесли їй хороший прибуток. Тому не дивно, що студія Unknown Worlds Entertainment почала розробку чергової частини. 

Події гри розповідають про далеку планету 4546B, на якій побували герої обох частин. Ігролад передбачає виживання гравця в умовах конкретного біому. Гравець висаджується з маленькою базою, та змушений розбудовуватись, крафтити собі необхідний реманент та відкривати усю територію біому на якій будуть розміщені цікаві сюжетні локації. Природно, біом населяють живі організми. Деякі стануть для гравця джерелом їжі та ресурсів, а деякі мріятимуть поласувати свіжою геймерятинкою. Саме тому доведеться виживати підраховуючи ресурси та відбиваючись від ворогів.
Особливістю ігроладу є вільна подача сюжету, який гравець повинен збирати хаотично по шматочках і згодом складати цілісну картину. 

У своєму Twitter розробники виклали допис про те, що шукають дизайнера оповіді та розмістили список вільних вакансій у себе на сайті.

Unknown Worlds шукає старшого дизайнера оповіді, який приєднається до команди, що працює над наступною грою у всесвіті Subnautica. Ця людина тісно співпрацюватиме з командою, щоб розповідати захоплюючі, драматичні історії в контексті ігрового досвіду, а також визначати історію та знання про новий науково-фантастичний світ та його інопланетних мешканців. Ця людина має унікальну можливість приєднатися до команди на ранньому етапі розробки та допомогти визначити напрямок оповіді для улюбленої франшизи». - Написали розробники.

Поки не відомо, коли буде випущена наступна частина, адже робота над подачею сюжету може вестися як на ранніх етапах, так і в момент, коли готова більша частина механік, дизайну та текстур, хоча судячи з опису, гра знаходиться саме на ранньому етапі розробки. Не відомо і те, у якому світі чи біомі розвиватимуться події. Чи буде це уже відвідана гравцями планета, або ж нас очікує інший світ із своїми унікальними локаціями.

Також після покупки студії розробника компанією Krafton (материнська комgанія PUBG), було оголошено про розробку студією Unknown Worlds Entertainment нової гри, яка повинна "диктувати правила свого жанру". Ходять чутки про покрокову стратегію, в науково-фантастичному світі, яка повинна вийти на ПК та мобільних платформах до кінця цього року.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима
Netflix показали перший трейлер аніме-адаптації “Скотта Пілігрима” від японської студії Science SARU. Серіал...
16.08.23
922
0
У мережі з'явилися фото і відео PlayStation 5 Slim У мережі з'явилися фото і відео PlayStation 5 Slim
Ендрю Мармо, колишній працівник інді-видавництва Wired Productions, а також ігрового новинного порталу VCG,...
12.08.23
648
0