Remedy Entertainment анонсували вихід ремейків перших двох частин Max Payne

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Remedy Entertainment анонсували вихід ремейків перших двох частин Max Payne
Remedy Entertainment анонсували вихід ремейків перших двох частин Max Payne
Ігрові новини
22:53, 07 квітень 2022
261
0

Студія Remedy Entertainment, відома за екшном Control і серією ігор Alan Wake, повідомила у Twitter, а також у повідомленні для інвіесторів про розробку ремейків Max Payne та Max Payne 2: The Fall of Max Payne, які, до речі, були створені самою ж Remedy.

Відносини між Remedy і Rockstar Games сягають часів випуску оригінальних Max Payne і Max Payne 2: The Fall of Max Payne, розроблених Remedy і виданих Rockstar Games. Обидві гри залишили незгладимий слід у популярній культурі, їх хвалили за їхню атмосферу нео нуару, новаторський сюжет і Ґанплей.

Також відомо, що ремейки вийдуть на усіх стаціонарних платформах теперішнього покоління, себто ПК, PlayStation 5 і Xbox Series X|S. Рушієм майбутніх ігор виступить Northlight game engine, який студія вже використовувала у грі Control.

Окремо було зазначено, що Rockstar Games виділять на розробку суму, типову для ААА ігор студії Remedy. Дата ж виходу обох проєктів поки невідома, оскільки їхня розробка знаходиться на стадії розробки концепції.

Джерело: Remedy Games


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців
В Dead Space Remake розробники додали дві функції доступності, які допоможуть особливо лякливим гравцям....
30.01.23
20
0
В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор
Зловмисникам вдалось викрасти вихідний код двох популярних ігор Riot Games. Розробники розповіли про масштаби проблеми...
29.01.23
107
0