Як встановити Українізатори для GTA III, Vice City, San Andreas та Grand Theft Auto The Trilogy

GEEKS.NEWS » Статті » Гайди » Як встановити Українізатори для GTA III, Vice City, San Andreas та Grand Theft Auto The Trilogy
Як встановити Українізатори для GTA III, Vice City, San Andreas та Grand Theft Auto The Trilogy
Гайди
07:30, 11 листопад 2022
131
0

Ще недавно в мережі гуляли українізатори до відомої трилогії Grand Theft Auto (GTA III, Vice City, San Andreas), але супроводжувались вони різними проблемами. То частина місій переставала працювати, то збивалися шрифти, чи слова перетворювались на місиво символів. А коли з'явились ремастери Grand Theft Auto The Trilogy - офіційну українську локалізацію туди ніхто не спішив додавати. 

Та ось, минув якийсь час і завдяки перекладам від Andrulko, Starychok та SAS, а також адаптації локалізацій до зручних існсталяторів від Соломона Кейна ми маємо змогу українізовувати як оригінальну трилогію ігор, так і перевидання Definitive Edition.

Процес встановлення дуже простий. 

Для початку потрібно перейти за посиланням на google диск та завантажити потрібний українізатор:

Після цього необхідно запустити інсталятор, та прослідкувати, щоб Захисник Windows чи сторонній антивірус не заблокували його роботу. У випадку, якщо це відбулось - потрібно вручну дозволити виконання файла, або внести його в білий список антивіруса.

Після цього відкриється зручний інсталятор, в якому є детальний опис українізації, та діяти відповідно до кроків встановлення. 

Після завершення його робити - увімкнути гру та насолоджуватися українізованим інтерфейсом.

Також існує версія українізатора для Grand Theft Auto The Trilogy на Nintendo Switch, яка доступна вище за посиланням із списку. 

Процес встановлення вимагає спеціальної кастомної прошивки та дій, які виконуватимуться вручну. На жаль, зручного інсталятора для цієї версії немає.

Процес встановлення:

Увага! У Вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

Крім цього ми підготували і відеогайд, в якому показуємо приклади українізації та процес встановлення детальніше.

Переглядайте та поширюйте, адже українізація контенту - крок до посилення української культури.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0