Названо дату виходу Grand Theft Auto 6

GEEKS.NEWS » Новини » Названо дату виходу Grand Theft Auto 6
Названо дату виходу Grand Theft Auto 6
Новини / Ігрові новини
20:57, 28 вересень 2022
322
0

Адріен Переа - інсайдер, що вже встиг заслужити довіру, адже його прогнози щодо дати релізу Hogwarts Legacy і Forspoken виявилися вірними. Цього разу об’єктом його передбачень стала GTA VI. За словами інсайдера, гра вийде у 2025 році.

При цьому, Адріен не сумнівається у правильності прогнозу, наголошуючи, що цей твіт - не припущення, а ствердження.

Загалом, зважаючи на останні новини, реліз Grand Theft Auto 6 у 2025 році виглядає досить таки ймовірним. Раніше аналітики вже припускали, що гра вийде в 2023-2024 роках, проте, за словами Джейсона Шраєра, самі розробники засумнівалися у реалістичності такого прогнозу.

Додатково олії у вогонь підлили звільнення кількох розробників на початку року і недавній витік даних. Зважаючи на ці події, не дивно, що реліз гри відбудеться пізніше, ніж очікували аналітики.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0