В GTA Online додали дуже потрібну функцію та бізнес таксі

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » В GTA Online додали дуже потрібну функцію та бізнес таксі
В GTA Online додали дуже потрібну функцію та бізнес таксі
Ігрові новини
06:53, 22 січень 2023
57
0

Важко повірити, але GTA Online розвивається уже майже десяток років і розробники з Rockstar щоразу знаходять чим здивувати свою аудиторію. Хоча в останній час частота оновлень зменшилась, їм все ж вдається дотримуватись умовного графіку та випускати по два оновлення кожних шість місяців. Решту часу команда приділяє розробці нової GTA 6, дія якої поверне гравців у легендарне неонове місто Вайс-Сіті.

Щоб між оновленнями гра не простоювала, розробники вводять контент поступово. Цього разу для гравців відкрилась можливість розпочати власний бізнес - таксі. Почати новий бізнес можна купивши компанію Warstock Cache & Carry або відвідавши депо Downtown Cab Co. на розі Tangerine Street і Mirror Park Boulevard в East Vinewood.

Проте і це не все. Разом з таксі у грі з'явилась і можливість швидкого переміщення цим транспортом. Якщо ви граєте на Xbox Series X|S або PS5, у вам буде можливість зателефонувати в Downtown Cab Co. та обрати пункт призначення для швидкого переміщення. Крім того, якщо у вас активна підписка GTA+, то подорожі стануть безкоштовними із відновленням цієї можливості кожні 5 хвилин.

Місії таксиста були у інших іграх серії GTA, тому не дивно, що аудиторія їх любить. Якщо там у вас була змога керувати лише одним автомобілем, то в GTA Online ви можете стати власником цілого парку таксі. 

Джерело: Comicbook.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0