Rockstar пришвидшить заватнаження GTA Online завдяки ентузіасту

GEEKS.NEWS » Новини » Rockstar пришвидшить заватнаження GTA Online завдяки ентузіасту
Rockstar пришвидшить заватнаження GTA Online завдяки ентузіасту
Новини / Ігрові новини
15:19, 16 березень 2021
333
0
Кілька тижнів тому фанат GTA Online під ніком T0st заявив, що йому вдалося збільшити швидкість завантаження GTA Online до 70% шляхом оптимізації аналізу одного з JSON файлів гри, і, навіть написав dll бібліотеку, що виправляє цю проблему. Як виявилося, з гравцем вже зв'язалися представники Rockstar, і погодилися внести відповідні зміни в гру. 

Про це повідомили самі розробники виданню PC Gamer:

Після ретельного розслідування ми можемо підтвердити, що гравець T0st дійсно знайшов аспект ігрового коду, пов'язаний з часом завантаження ПК-версії GTA Online, який можна поліпшити. В результаті цих досліджень ми внесли деякі зміни, які увійдуть в майбутнє оновлення для гри.Що стосується самого T0st, то, крім поваги зі сторони фанатів GTA Online, він отримає ще й 10000 доларів в рамках програми H1 як виключення, оскільки сама програма призначена для нагородження за виявлення проблем безпеки.

Посилання на статтю T0st: nee.lv
Джерело: PC Gamer
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0