Netflix відкриває у Варшаві офіс для східноєвропейських країн, в тому числі, України

GEEKS.NEWS » Кіно » Netflix відкриває у Варшаві офіс для східноєвропейських країн, в тому числі, України
Netflix відкриває у Варшаві офіс для східноєвропейських країн, в тому числі, України
Кіно / Новини
22:20, 31 березень 2022
344
0

Netflix вже досить давно пропонує свої послуги на території східної Європи. Спочатку, у 2016 році, це була тільки Польща, та потім до неї приєдналися Румунія, Чехія, Хорватія, і, врешті-решт, Україна. Зважаючи на ці досягнення, компанія планує відкриття офісу у Польщі.

Джерелом таких планів є, не в останню чергу, успіхи Netflix у створенні оригінальних фільмів та серіалів на території Польщі, в яке було вкладено 490 мільйонів злотих (115 мільйонів доларів). Також компанія активно ліцензувала популярні місцеві тайтли в інших східноєвропейських країнах.

Новий офіс буде відкрито у Варшаві вже у цьому році, і він стане місцевим хабом для «побудови довгострокового співробітництва, а також поглиблення існуючих зв’язків, що створить нові можливості для творців контенту і продюсерів»

Джерело: Netflix

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0