Як вага змінила фільм про Залізну Людину

GEEKS.NEWS » Кіно » Як вага змінила фільм про Залізну Людину
Як вага змінила фільм про Залізну Людину
Кіно
16:30, 19 вересень 2022
149
0

Про цікавий конфуз, який стався ще у далекому 2005 році згадали саме тепер. У той час Marvel не володіла правами на більшість своїх персонажів, адже раніше змушена була їх продати через скрутний фінансовий стан.

У той час New Line Cinema створила доволі якісну трилогію про Блейда та готувалась до зйомок фільму про Залізну Людину.

І ми б дійсно побачили зовсім іншого Тонні Старка, якби не рішення керівництва студії. Боси вирішили, що Залізна людина не здобуде популярності серед глядацької аудиторії через те, що вага людини в броні надто велика, щоб літати. Тобто цей персонаж здаватиметься надто фантастичним.

Схоже, керівництво New Line Cinema не чуло про реактивні ранці, гелікоптери, а український літак Мрію і поготів ніколи не бачили. Таке рішення спонукало їх повернути права Marvel і в 2008 році завдяки імпровізації Джона Фавро та Роберта Дауні Молодшого, який недавно добряче розлютив українців своїми шкарпетками, ми отримали той фільм, який поклав початок одній з наймасштабніших кінофраншиз світу.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0