Як вага змінила фільм про Залізну Людину

GEEKS.NEWS » Кіно » Як вага змінила фільм про Залізну Людину
Як вага змінила фільм про Залізну Людину
Кіно
16:30, 19 вересень 2022
108
0

Про цікавий конфуз, який стався ще у далекому 2005 році згадали саме тепер. У той час Marvel не володіла правами на більшість своїх персонажів, адже раніше змушена була їх продати через скрутний фінансовий стан.

У той час New Line Cinema створила доволі якісну трилогію про Блейда та готувалась до зйомок фільму про Залізну Людину.

І ми б дійсно побачили зовсім іншого Тонні Старка, якби не рішення керівництва студії. Боси вирішили, що Залізна людина не здобуде популярності серед глядацької аудиторії через те, що вага людини в броні надто велика, щоб літати. Тобто цей персонаж здаватиметься надто фантастичним.

Схоже, керівництво New Line Cinema не чуло про реактивні ранці, гелікоптери, а український літак Мрію і поготів ніколи не бачили. Таке рішення спонукало їх повернути права Marvel і в 2008 році завдяки імпровізації Джона Фавро та Роберта Дауні Молодшого, який недавно добряче розлютив українців своїми шкарпетками, ми отримали той фільм, який поклав початок одній з наймасштабніших кінофраншиз світу.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0