Чи варто дивитися серіал «Останні з нас» (The Last Of Us)? Перші оцінки критиків та аудиторії

GEEKS.NEWS » Кіно » Чи варто дивитися серіал «Останні з нас» (The Last Of Us)? Перші оцінки критиків та аудиторії
Чи варто дивитися серіал «Останні з нас» (The Last Of Us)? Перші оцінки критиків та аудиторії
Кіно
10:44, 17 січень 2023
128
1

Серіал «Останні з нас» - адаптація сюжету про поневіряння Джоела та Еллі в постапокаліптичному світі, населеному монстрами, схожими на зомбі, які утворилися з людей та тварин через зараження грибком. Вперше ця історія дебютувала в відеогрі «The Last of US» на PlayStation 3, а згодом отримала другу частину та порти на PS4 та PS5. 

Гра настільки полюбилась ігровій спільноті, що її прийнято вважати одним з флагманів консольної ігрової індустрії та ігор на PlayStation зокрема. Відповідно і на серіал покладались великі надії, адже від його успіху залежатиме доля подальших адаптацій сюжетів відомих ігор у кіно та серіалах.

Ще до виходу відбувся ранній показ серіалу для преси і ми можемо ознайомитися з оцінками видань та критиків:

 • Radio Times - 5/5
 • Hollywood Reporter - Позитивно: «Ну, ти справді непогано впорався, The Last of Us».
 • Digital Spy - 5/5
 • Empire - 5/5
 • Variety - Позитивно: «...те, що працює в «Останніх з нас», працює достатньо добре, щоб побачити найближче майбутнє, у якому шоу стане одним із найкращих на телебаченні».
 • Collider - A+
 • NME - 4/5
 • IGN - Позитивно: «The Last of Us» від HBO — це захоплююча адаптація однієї з найбільш вражаючих історій, розказаних у відеоіграх, і блискуче показує подорож Джоела та Еллі абсолютно новій аудиторії».
 • Gamespot - 9/10
 • BBC - 4/5
 • Inverse - Позитивно: «Цей серіал є найкращим сценарієм — оригінальний творець, перевірений провидець HBO, акторський склад із першокласного списку та сценарій, який знайшов кожну душевну жилку, яку він міг би витягнути. Щоб спотворити цитату з ще однієї відеоігри: це остаточна форма The Last of Us».
 • Forbes - Позитивно: «Є щось у тому, щоб бути частиною історії, таке, що телешоу просто не може відтворити. Але телебачення має свої сильні сторони, і шоуранери Крейг Мейзін і Ніл Дракманн виконали чудову роботу, адаптувавши гру до екрану».
 • Rolling Stone – Позитивно: «Я ніколи не грав у цю гру, але Дракманн і Мейзін перетворили її на те, що неймовірно добре працює як телешоу».
 • Washington Post – Позитивно: «Коли я порівнюю дві історії та художні рішення, зроблені для того, щоб відрізнити шоу від гри, я мушу визнати: версія HBO інколи краде шоу».
 • The Verge - Добре: «Новий серіал HBO надзвичайно хороший. Не чудово, не жахливо, але добре».

Шоу вийшло 15 січня в США та 16 січня в Європі, а відповідно додалися і оцінки глядачів. Це не менш важливо, ніж огляди критиків, адже бдуже часто оцінка аудиторії та професійних критиків суттєво відрізняється, особливо, якщо мова йде про фан-сервіс. 

Проте, цього разу погляди і тих і інших зійшлись. На imdb серіал оцінило близько 30 000 людей (станом на ранок 17 січня), і середня оцінка складає 9.5, що є дуже високим показником. 

А на Rotten Tomatoes оцінка глядачів складає 96%, а критики оцінили стрічку в 99% свіжості (професійні критики у 94%).

Тому подивитися серіал справді варто, адже ви щонайменше станете свідком однієї з найкращих адаптацій відеоігор в форматі серіалу. Оригінальна гра також не могла похвалитися безліччю механік та більше концентрувалась на інтерактивній розповіді цікавого сюжету, тому і від серіалу варто очікувати радше сильної історії, аніж референсів до ігроладу чи будь-яких ігрових особливостей. 

На жаль для Української аудиторії офіційне озвучення поки не доступне, зате є аж три неофіційні озвучення, що дає можливість вибору. Або ж ви можете завжди переглянути серіал в оригіналі.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (1)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0