Укрпошта та «Нова Пошта» відновлюють доставку замовлень з AliExpress

GEEKS.NEWS » Новини » Укрпошта та «Нова Пошта» відновлюють доставку замовлень з AliExpress
Укрпошта та «Нова Пошта» відновлюють доставку замовлень з AliExpress
Новини / Техніка і Наука
23:48, 14 червень 2022
233
0

Після початку війни торговий майданчик AliExpress перестав приймати нові замовлення. Втім, вже з 15 червня українці знову зможуть зробити замовлення і отримати їх.

Про таку можливість майже синхронно було оголошено як «Новою Поштою», так і директором Укрпошти, Ігорем Смілянським.

Та, на жаль, доставка має певні обмеження.

Насамперед, не всі способи доставки будуть доступними. За словами Юрія Беневитського, керівника «Нова Пошта Глобал», для того, щоби отримати замовлення з AliExpress «Новою Поштою» необхідно при замовленні вибрати саме спосіб доставки AliExpress Standard Shipping, після чого на карті обрати найближче відділення або поштомат, що працює.

Як це зробити, можна поглянути у невеликому навчальному відео на сторінці «Нової Пошти» в Facebook.

Укрпошта ж обслуговує наступні способи доставки: AliExpress Saver Shipping, Cainao Super Economy та AliExpress Standart. Відправлення доставлятимуться в Україну транзитом через Пошту Латвії, втім, не у всі регіони.

Так, на даний момент заявлено про те, що доставка замовлень працює тільки у наступні області: Вінницьку, Житомирську, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку. Дивно, що у списку немає Закарпатської та Волинської областей, та, зважаючи на те, що активних бойових дій в цих областях немає, імовірно, це просто помилка, і доставка в ці регіони також буде можлива.


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0