PlayStation Store став україномовним

GEEKS.NEWS » Новини » PlayStation Store став україномовним
PlayStation Store став україномовним
Новини / Ігрові новини
20:10, 17 червень 2022
136
0

Через кілька місяців після того, як консолі PS4 та PS5 отримали україномовний інтерфейс, цифровий майданчик PlayStation Store також обзавівся українською версією.

Змінити мову магазину на солов’їну можна двома способами: через сайт, і на самій консолі.

Для того, щоби локалізувати веб-версію магазину, необхідно перейти в налаштування облікового запису, після чого в розділі «Ваша інформація» обрати меню «Мова», де й можна обрати українську.

Щоби перекласти магазин PlayStation на консолі варто знову ж таки перейти в «Налаштування», розділ «Користувачі й облікові записи», після чого в пункті «Обліковий запис» буде меню «Бажана мова».

Загалом, локалізація на даний момент не повна, а також трапляються помилки, та, сподіваємося, що робота над покращенням перекладу буде тривати, і з часом ми отримаємо досконало локалізований PlayStation Store.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення The Last Of Us повністю перекладена для PS 3, а локалізатори готують версію для ПК та озвучення
The Last Of Us виходить на ПК уже сьогодні, а локалізатори уже показали оновлену повну версію перекладу гри для PS3,...
28.03.23
62
2
Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар Xbox скасовує можливість придбати перший місяць своєї підписки всього за 1 долар
Компанія Microsoft скасовує можливість придбання першого місяця Xbox Game Pass Ultimate за 1 долар....
28.03.23
31
0