PlayStation Store став україномовним

GEEKS.NEWS » Новини » PlayStation Store став україномовним
PlayStation Store став україномовним
Новини / Ігрові новини
20:10, 17 червень 2022
281
0

Через кілька місяців після того, як консолі PS4 та PS5 отримали україномовний інтерфейс, цифровий майданчик PlayStation Store також обзавівся українською версією.

Змінити мову магазину на солов’їну можна двома способами: через сайт, і на самій консолі.

Для того, щоби локалізувати веб-версію магазину, необхідно перейти в налаштування облікового запису, після чого в розділі «Ваша інформація» обрати меню «Мова», де й можна обрати українську.

Щоби перекласти магазин PlayStation на консолі варто знову ж таки перейти в «Налаштування», розділ «Користувачі й облікові записи», після чого в пункті «Обліковий запис» буде меню «Бажана мова».

Загалом, локалізація на даний момент не повна, а також трапляються помилки, та, сподіваємося, що робота над покращенням перекладу буде тривати, і з часом ми отримаємо досконало локалізований PlayStation Store.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації. Як знайти усі графіті в Hi-Fi Rush | Усі локації.
Повний гайд зі збору усіх графіті для гри «Hi-Fi Rush» та виконання «Колекціонер стріт-арту» («Street Art Collector»)....
15.07.24
59
0
Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима
Netflix показали перший трейлер аніме-адаптації “Скотта Пілігрима” від японської студії Science SARU. Серіал...
16.08.23
989
0