Згідно з чутками, Sony готує лінійку ігрових гарнітур

GEEKS.NEWS » Новини » Згідно з чутками, Sony готує лінійку ігрових гарнітур
Згідно з чутками, Sony готує лінійку ігрових гарнітур
Новини / Ігрові новини / Техніка і Наука
11:55, 23 червень 2022
87
0

Інсайдер зі світу техніки, OnLeaks, опублікував у своєму Twitter акаунті інформацію про лінійку продуктів Sony для геймерів під назвою INZONE. Першими товарами цієї лінійки стануть ігрові гарнітури.

Про таку інформацію інсайдер поділився із редакцією сайту 91mobiles, які опублікували більше додаткової інформації. Так, лінійка гарнітур налічуватиме три моделі: INZONE H3, INZONE H7, INZONE H9. Поговоримо про них окремо:

Sony INZONE H3

Початкова модель ігрових гарнітур INZONE буде єдиною дротовою моделлю в лінійці. На лівій чашечці буде розташовано LED індикатор, порт Type-C, клавіша системи шумозаглушення/режиму прозорості, мікрофон і повзунок регулювання гучності. Дизайн гарнітури, аналогічно із старшими моделями, нагадує дизайн аксесуарів для PlayStation 5. Окрім самих навушників, в комплекті буде й USB спліттер.

Окремо варто зауважити, що усі моделі матимуть вбудовану функцію просторового звуку на 360 градусів.

↑ Sony INZONE H3↑ Sony INZONE H3↑ Sony INZONE H3↑ Sony INZONE H3

Sony INZONE H7

Середня модель відрізнятиметься від молодшої не тільки дизайном, а й тим, що вона буде бездротовою. Мікрофон і порт Type-C буде розташовано на лівій чашечці, а на правій будуть присутні клавіші для з’єднання по Bluetooth, GAME/CHAT, а також ввімкнення/вимкнення.

В комплекті буде присутній Type-C кабель, і USB донґл для підключення до ПК.

↑ Sony INZONE H7↑ Sony INZONE H7↑ Sony INZONE H7↑ Sony INZONE H7

Sony INZONE H9

Топова модель сумістить в собі всі переваги попередніх моделей, а саме: бездротове підключення, LED індикація, а також покращену систему шумозаглушення. Комплект міститиме кабель і донґл, аналогічно із моделлю H7.

↑ Sony INZONE H9↑ Sony INZONE H9↑ Sony INZONE H9↑ Sony INZONE H9

На жаль, дата анонсу і ціна новинок поки невідомі.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Якими будуть ціни на майбутні Ryzen 7000 «Raphael» - інсайди та зливи. Якими будуть ціни на майбутні Ryzen 7000 «Raphael» - інсайди та зливи.
На підході нове покоління процесорів від AMD. А це означає, що велика кількість людей, які будуть залучені до продажу...
16.08.22
19
0
Біженець з України нарешті пограв в Elden Ring, придбавши новий ПК за допомогою моделей VTuber Біженець з України нарешті пограв в Elden Ring, придбавши новий ПК за допомогою моделей VTuber
Історія геймера та дизайнера Микити, який став біженцем через війну рф проти суверенної України, та лише після...
12.08.22
39
0