Компанія Qualcomm попереджає про серйозний дефіцит напівпровідникової продукції

GEEKS.NEWS » Новини » Компанія Qualcomm попереджає про серйозний дефіцит напівпровідникової продукції
Компанія Qualcomm попереджає про серйозний дефіцит напівпровідникової продукції
Новини / Техніка і Наука
20:39, 04 лютий 2021
251
0
У фінансовому звіті компанії Qualcomm за останній квартал 2020 року присутні як хороші новини для інвесторів, так і не дуже. В той час, як загальний дохід компанії виріс на 62%, і склав $8.2млрд., а прибуток на 165%: з $925млн. до $2.5млрд., в компанії також прогнозують значний дефіцит напівпровідникової продукції у першій половині 2021 року.

За словами генерального директора Qualcomm Крістіано Амона, пандемія COVID-19 стала причиною різкого збільшення замовлень з боку клієнтів копманії, адже люди почали набагато інтенсивніше закуповувати комп'ютерну техніку для того, щоби мати можливість працювати з дому або автомобіля, щоби уникати громадського транспорту.

На тлі цієї новини акції компанії вже просіли майже на 10%. Проте, за словами Крістіана Амона, дефіцит вдасться побороти вже до другої половини 2021 року, наростивши виробничі потужності настільки, щоби мати можливість повністю задовільнити попит.
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Якими будуть ціни на майбутні Ryzen 7000 «Raphael» - інсайди та зливи. Якими будуть ціни на майбутні Ryzen 7000 «Raphael» - інсайди та зливи.
На підході нове покоління процесорів від AMD. А це означає, що велика кількість людей, які будуть залучені до продажу...
16.08.22
19
0
Біженець з України нарешті пограв в Elden Ring, придбавши новий ПК за допомогою моделей VTuber Біженець з України нарешті пограв в Elden Ring, придбавши новий ПК за допомогою моделей VTuber
Історія геймера та дизайнера Микити, який став біженцем через війну рф проти суверенної України, та лише після...
12.08.22
39
0