Microsoft анонсувала ШІ, який може імітувати голос людини за невеликим записом голосу

GEEKS.NEWS » Новини » Microsoft анонсувала ШІ, який може імітувати голос людини за невеликим записом голосу
Microsoft анонсувала ШІ, який може імітувати голос людини за невеликим записом голосу
Новини / Техніка і Наука
22:20, 11 січень 2023
82
2

Компанія Microsoft вирішила ввірватися на ринок прикладних штучних інтелектів із Vall-E — нейронною мережею, яку в компанії називають мовною моделлю нейронного кодека. Вона здатна озвучувати текст, імітуючи голос людини за 3-секундним аудіозразком.

Такого результату вдалося досягнути використанням технології EnCodec, анонсованої компанією Meta у жовтні 2022 року. Завдяки ній, Vall-E може аналізувати голос людини, розбиваючи його на окремі токени, після чого погоджувати їх із даними, отриманими в процесі навчання нейронної мережі. До речі, для навчання настільки просунутого штучного інтелекту компанія використала записи голосів 7 тисяч людей. Сумарна тривалість записів — 60 тисяч годин. Як результат, Vall-E здатен імітувати не тільки тембр людини, а і її емоційний тон, ба навіть умови запису аудіозразка.

Коли продукт стане доступним широкому загалу поки не зрозуміло, та за посиланням уже зараз можна ознайомитися з результатами роботи штучного інтелекту.

Окрім того, в Microsoft вже передбачили, що Vall-E можуть використати з незаконною метою, тож розробники поспішили заявити, що розробити модель, яка здатна виявити підроблений голос цілком можливо.

Джерело: Arstechnica.com

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (2)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0