Нове оновлення для PlayStation 5 принесе інтеграцію із Discord

GEEKS.NEWS » Новини » Нове оновлення для PlayStation 5 принесе інтеграцію із Discord
Нове оновлення для PlayStation 5 принесе інтеграцію із Discord
Новини / Техніка і Наука
10:47, 13 січень 2023
144
0

Ще у 2021 році було анонсовано, що Sony і Discord спільно працюють над інтеграцією сервісу у консолі PlayStation 5. І, нарешті, стало відомо, що довгоочікуване оновлення вже не за горами.

Про таку новину повідомили в Insider Gaming. Згідно з їхніми джерелами, сервіс Discord стане доступним на консолях сімейства PlayStation 5 у прошивці версії 7.00. Попередня дата релізу оновлення - 8 брезеня 2023 року, втім, початок бета-тестування планується вже в найближчий час, а тривати воно буде до 30 січня. Що цікаво, функціонал Discord під час бета-тесту не працюватиме.

Ще однією новинкою у ПЗ версії 7.00 стане можливість грати у ігри для PlayStation 5 через хмариний стримінг без завантаження даних на косноль задля економії пам’яті накопичувача. Само собою, дана функція не буде безкоштовною. Для користування нею гравцю буде необхідна підписка PlayStation Plus Premium. Всередині компанії Sony ця функція має кодову назву “Cronus” та знаходиться в розробці і тестуванні вже кілька місяців.

Джерело: insider-gaming.com

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0