В Україні стала офіційно доступною фінальна версія PC Game Pass

GEEKS.NEWS » Новини » В Україні стала офіційно доступною фінальна версія PC Game Pass
В Україні стала офіційно доступною фінальна версія PC Game Pass
Новини / Ігрові новини
21:39, 12 квітень 2023
169
0

Нещодавно ми писали про те, що в Україні стартував бета-тест PC Game Pass - версії Xbox Game Pass для ПК. Та сьогодні Microsoft офіційно запустили передплату на території нашої держави (і ще 39 країн), та ще й за більш вигідними умовами.

Відтепер Вам більше не потрібен додаток Xbox Insider для передплати PC Game Pass: покупку можна здійснити всередині додатку Xbox. Як це зробити, дивіться у нашій попередній статті, або у відео:

Крім повноцінного доступу до передплати без сторонніх додатків після релізу дещо змінилися й ціни, при чому в кращий бік: якщо під час бета-тесту перший місяць коштував 3,99₴, а опісля 217,67₴, то зараз перші три місяці обійдуться у 26,99₴, а надалі 190₴.

Єдине, що може розчарувати користувачів, що взяли участь у бета-тесті - це те, що їм можливість купити три місяці передплати за 26,99₴ недоступна і доведеться одразу платити по 190₴ на місяць, як видно на зображенні нижче:

До речі, з приводу запуску PC Game Pass на території 39 нових країн (включно з Україною), голова Xbox Філ Спенсер записав відеозвернення:

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0