Як увімкнути TPM 2.0 у BIOS на ASUS

GEEKS.NEWS » Статті » Гайди » Як увімкнути TPM 2.0 у BIOS на ASUS
Як увімкнути TPM 2.0 у BIOS на ASUS
Гайди
21:00, 30 березень 2022
2 279
0

На яких материнських платах Asus можна увімкнути TPM 2.0

На сайті ASUS була опублікована FAQ зі списком чіпсетів (посилання), материнські плати з якими підтримують програмну емуляцію TPM 2.0. Згідно з цією інформацією, TPM 2.0 можна увімкнути на платах із чіпсетами Intel 300, 400, 500, X299, C246, C422, C621, W480 та платах з чіпсетами AMD 300, 400, 500, TRX40 та WRX8.

Тому, якщо у вас комп'ютер з материнською платою ASUS та одним із цих чіпсетів, то ви можете увімкнути у BIOS програмну емуляцію TPM 2.0 без використання окремого фізичного TPM модуля. На платах ASUS ця функція називається "PTT" (у разі процесора від Intel) або "TPM Device Selection/AMD fTPM swich" (у випадку AMD).

Нижче ми покажемо приклад включення TPM у BIOS на материнських платах та ноутбуках від ASUS для процесорів Intel та AMD.

Як увімкнути TPM 2.0 на платах для процесорів Intel

На материнських платах від компанії ASUS для процесорів Intel потрібно зайти в налаштування BIOS, відкрити розділ "Advanced/Додатково - PCH-FW Configuration" та включити опцію "PTT".

Як увімкнути TPM 2.0 на платах для процесорів IntelПісля цього з'явиться вікно з попередженням про те, що TPM 2.0 використовуватиметься для зберігання ключів Windows BitLocker. Натисніть кнопку «ОК», щоб продовжити та збережіть налаштування BIOS.

Як увімкнути TPM 2.0 на платах для процесорів Intel

Як увімкнути TPM 2.0 на платах для процесорів AMD

На платах ASUS для процесорів AMD потрібно зайти в BIOS, відкрити розділ "Advanced/Додатково - AMD fTPM configuration" і переключити параметр "TPM Device Selection" на "Firmware TPM".

Як увімкнути TPM 2.0 на платах для процесорів AMDЗалежно від конкретної материнської плати, назви пунктів меню в BIOS можуть трохи відрізнятися. Наприклад, на деяких платах ASUS для процесорів AMD цей параметр називається "AMD fTPM swich".

Як увімкнути TPM 2.0 на платах для процесорів AMDПісля внесення змін не забудьте зберегти налаштування BIOS.

Як увімкнути TPM 2.0 на ноутбуках ASUS

На ноутбуках від ASUS TPM 2.0 включається схожим чином. Спочатку потрібно зайти в BIOS і включити Advanced Mode за допомогою посилання в правому нижньому кутку або клавіші F7. Після цього потрібно перейти в розділ AdvancedTrusted Computing.

Як увімкнути TPM 2.0 на ноутбуках ASUSПісля цього потрібно включити опцію Security Device Support.

Як увімкнути TPM 2.0 на ноутбуках ASUSДалі зберігаємо налаштування BIOS та перезавантажуємо ноутбук.

Види TPM модулів від ASUS

Також у ASUS є фізичні TPM модулі, які можна придбати окремо та встановити на плату, у разі, якщо емуляція вам не підходить. Нижче наведено таблицю з інформацією про деякі такі модулі від ASUS.

Зверніть увагу, що перед покупкою TPM модуля потрібно уточнювати його підтримку з боку материнської плати.

Види TPM модулів від ASUSПісля встановлення фізичного модуля його також потрібно увімкнути в BIOS. Це робиться в розділі "Advanced - Trusted Computing".

Види TPM модулів від ASUSТут потрібно увімкнути опції Security Device Support і TPM State.

Види TPM модулів від ASUS

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима Показано тизер-трейлер аніме-адаптації пригод Скотта Пілігрима
Netflix показали перший трейлер аніме-адаптації “Скотта Пілігрима” від японської студії Science SARU. Серіал...
16.08.23
632
0
У мережі з'явилися фото і відео PlayStation 5 Slim У мережі з'явилися фото і відео PlayStation 5 Slim
Ендрю Мармо, колишній працівник інді-видавництва Wired Productions, а також ігрового новинного порталу VCG,...
12.08.23
583
0