Показали 11 хвилин свіжого ігроладу Dead Space Remake

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Показали 11 хвилин свіжого ігроладу Dead Space Remake
Показали 11 хвилин свіжого ігроладу Dead Space Remake
Ігрові новини
23:30, 12 вересень 2022
81
0

WildGamerSK на своєму Youtube каналі опублікували 11 хвилин ігроладу майбутньої Dead Space Remake в 8к. Хоча побачене і є дорелізним ігроладом і може відрізнятися від того, що ми побачимо на виході, все ж можна зафіксувати декілька спостережень щодо майбутньої гри.

Великий акцент розробники зробили саме на атмосфері та оточенні, яке буде супроводжувати гравця протягом всієї гри. І сучасні технології їм у цьому чудово допомагають. Динамічний ефект диму, який адаптується до предметів, що попадають в його поле дасть змогу лякати гравця ворогами, що неочікувано вистрибують з диму, або використовувати гру тіней. 

Динамічне освітлення з використанням трасування променів робить картинку реалістичнішою. Та і новий покращений рушій зняв велику кількість обмежень для ігроладу, які були в минулому. Пригадую жахливу механіку відсутності гравітації, яка суттєво обмежувала пересування. Розробники показали, як їм вдалося замінити її практично необмеженим вільним польотом, який допоможе показати звичні локації з нового ракурсу.

Звук теж інтригує. Різноманітні скрипучі звуки, басиста імітація тупоту - все це чудово грається з сприйняттям навіть через відео.
Щоправда, досі не зрозуміло яким буде технічний стан гри та системні вимоги. Як відсутність підтримки RTX в деяких користувачів впливатиме на атмосферу? Ну і надіємось, що нові розробники з Motive не розгублять того, за що ми так любили оригінал.

Попередньо, гра планується до виходу 27 січня 2023 року, тобто уже через квартал.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0