Сервери Evolve Stage 2 раптово увімкнулись після 4-річного простою

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Сервери Evolve Stage 2 раптово увімкнулись після 4-річного простою
Сервери Evolve Stage 2 раптово увімкнулись після 4-річного простою
Ігрові новини
17:48, 31 жовтень 2022
69
0

Доволі незвична та дивна новина, як для нашого капіталістичного світу. З невідомих нікому причин знову повернулись до життя сервери Evolve Stage 2. 

Evolve - гра від розробників Left 4 Dead та Back 4 Blood - Turtle Rock Studios, яка була випущена у 2015 році, але з багатьох причин так і не стала популярною. Потреба покупки, високі системні вимоги та специфічний ігролад робили її не дуже привабливою для користувачів.

На той час ігор в форматі 4v1 FPS, де чотири гравці полювали за гігантським чудовиськом було обмаль. На старті гри пропонувалось декілька ігрових персонажів та декілька монстрів, хоча "асортимент" був не великим. Навіть мені в свій час довелось спробувати завантажити Beta-тест даної гри, проте пограти я не зміг через низькі характеристики тодішнього мого ПК. А уже через рік розробниками довелося змінити концепцію гри, зробивши її безкоштовною. Проте момент було упущено, масова аудиторія грою не зацікавилась, тому 2К прийняли рішення про закриття серверів у 2018 році.

Залишилась лише Legacy Evolv e - частина гри, яка мала функціонал Peer-to-peer, а в Evolve Stage 2 залишився лише тренувальний режим з ботами.


По суті донедавна грою цікавилась лише спільнота фанатів Evolve Reunited 2.0 Discord - поодиноких гравців, які не бажали покидати улюблену гру. 
Проте і в них нещодавно з'явилась проблема - зламався сервер, який відповідав за PTP функціонал Legacy Evolve. Вони писали звернення до 2K і функціонал було повернуто. А разом з тим до життя повернулися і сервери Evolve Stage 2.

2К ніяк не коментували ситуацію і поки не зрозуміло що це: помилка техпідтримки, жарт якогось співробітника чи таємне "промацування" інтересу аудиторії, яка могла дозріти для гри в Evolve. 

Звісно, ранговий підбір та пошук партнерів досі не працюють, але сам функціонал онлайн-режиму активний. І це як мінімум стало шансом для гравців ще раз спробувати пограти в цю гру. 

До слова, зріс навіть піковий онлайн на Steam Charts: донедавна він налічував декілька десятків відданих гравців, а тепер пік зафіксували на 1192 гравцях.

Сторінка гри в Steam не доступна через пошук, проте її можна знайти за прямим посиланням.

Також безкоштовні копії гри почали поштучно роздавати на Steamgifts.

Джерело: PC Gamer.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0