Сервери серії ігор Souls знову працюватимуть

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Сервери серії ігор Souls знову працюватимуть
Сервери серії ігор Souls знову працюватимуть
Ігрові новини
22:54, 10 травень 2022
90
0

Гра Elden Ring, як і вся серія Souls була не лише вигідним комерційним проектом для Bandai Namco. Ці ігри були справжнім викликом для гравців, які не поважають ігрову модель "press X to win", котрою переповнені сучасні проекти. 

Онлайн-складова гри дозволяла гравцям разом проходити важкі рівні, комунікувати між собою та робила гру більш реіграбельною. Також досвідчені гравці могли приводити своїх друзів в серію Souls та бути своєрідними менторами-провідниками. 

Проте зимою сервери раптово вимкнули і до тепер компанія не відповідала на запити західних журналістів, щодо ситуації з старішими іграми. 

Ситуація змінилась зовсім недавно, коли одному з користувачів Reddit все ж відповіли

Я радий підтвердити, що розробники активно працюють над вирішенням цієї проблеми та якнайшвидшим повторним запуском серверів Dark Souls для ПК. На даний момент ми не маємо оцінки, коли це відбудеться».

Саме такий лист надії і надихнув фанатів серії, на можливе повернення роботоздатності серверів в майбутньому, адже без інших ігор Souls не було б і колосального успіху Elden Ring.

Надіємось на швидке повернення онлайн-режиму, адже серію ігор Souls від From Software уже можна характеризувати як таку, яка формує сучасні тенденції ігрової індустрії. 

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня Роздача RPG in a Box та Fort Triumph в EGS, халява в Steam та цікаві ігри на безкоштовних вихідних | Огляд безкоштовних ігор тижня
Цього тижня з'явилось декілька безкоштовних ігор в Steam, та два безкоштовні проекти в Epic Games Store. Також доволі...
02.12.22
14
0
В українській грі Shatterline вийшов другий сезон Браво В українській грі Shatterline вийшов другий сезон Браво
В грі від українських розробників Shatterline вийшов другий сезон Браво, який додає нові ігрові режими, місії PVE та...
02.12.22
20
0