Nvidia RTX Voice тепер доступна і на старих відеокартах від Nvidia

GEEKS.NEWS » Новини » Nvidia RTX Voice тепер доступна і на старих відеокартах від Nvidia
Nvidia RTX Voice тепер доступна і на старих відеокартах від Nvidia
Новини / Техніка і Наука
23:32, 06 квітень 2021
612
0

RTX Voice - утиліта від Nvidia, призначена для придушення шумів при записі голосу. З моменту анонсу технологія була доступною тілька на відеокартах серії RTX, оскільки, як заявляє виробник, базувалася на використанні тензорних ядер, які були наявними тільки у відеокартах серії RTX, хоча це не завадило ентузіастам запустити утиліту і на більш старих моделях прискорювачів. У Nvidia врахували цей дозвіл, і віднедавна офіційно додали підтримку усіх своїх відеокарт, починаючи з GTX 6XX серії.


Загалом, про розблоковану установку програми на старих відеокартах стало відомо завдяки Tom`s Hardware. Згідно з інформацією з сайту, можливість установити RTX Voice на старі адаптери Nvidia з'явилася у драйвері 410.18.


Установка програми проходить повністю у штатному режимі, і більше ніяких «танців з бубном» для неї не потрібно. Варто тільки відмітити, що використання програми може відчутно впливати на продуктивність більш старих відеоадаптерів.


Сама ж Nvidia офіційних анонсів з цього приводу не робила.


Завантажити програму RTX Voice можна з офіційного сайту.


Джерело: Tom`s Hardware

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0