Nvidia RTX Voice тепер доступна і на старих відеокартах від Nvidia

GEEKS.NEWS » Новини » Nvidia RTX Voice тепер доступна і на старих відеокартах від Nvidia
Nvidia RTX Voice тепер доступна і на старих відеокартах від Nvidia
Новини / Техніка і Наука
23:32, 06 квітень 2021
558
0

RTX Voice - утиліта від Nvidia, призначена для придушення шумів при записі голосу. З моменту анонсу технологія була доступною тілька на відеокартах серії RTX, оскільки, як заявляє виробник, базувалася на використанні тензорних ядер, які були наявними тільки у відеокартах серії RTX, хоча це не завадило ентузіастам запустити утиліту і на більш старих моделях прискорювачів. У Nvidia врахували цей дозвіл, і віднедавна офіційно додали підтримку усіх своїх відеокарт, починаючи з GTX 6XX серії.


Загалом, про розблоковану установку програми на старих відеокартах стало відомо завдяки Tom`s Hardware. Згідно з інформацією з сайту, можливість установити RTX Voice на старі адаптери Nvidia з'явилася у драйвері 410.18.


Установка програми проходить повністю у штатному режимі, і більше ніяких «танців з бубном» для неї не потрібно. Варто тільки відмітити, що використання програми може відчутно впливати на продуктивність більш старих відеоадаптерів.


Сама ж Nvidia офіційних анонсів з цього приводу не робила.


Завантажити програму RTX Voice можна з офіційного сайту.


Джерело: Tom`s Hardware

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Отримайте Runbow і The Drone Racing League Simulator безкоштовно завдяки роздачі на Epic Games Store Отримайте Runbow і The Drone Racing League Simulator безкоштовно завдяки роздачі на Epic Games Store
Цього тижня у магазині Epic Games Store у Вас є можливість отримати безкоштовно дві гри: Runbow і The Drone Racing...
29.09.22
3
0
Як дістати куртку Девіда та дробовик Edgerunners в Cyberpunk 2077 - Гайд Як дістати куртку Девіда та дробовик Edgerunners в Cyberpunk 2077 - Гайд
В недавньому доповненні 1.6 Edgerunners до гри Cyberpunk 2077 розробники додали безліч посилань на аніме-серіал від...
29.09.22
17
0