Nvidia RTX Voice тепер доступна і на старих відеокартах від Nvidia

GEEKS.NEWS » Новини » Nvidia RTX Voice тепер доступна і на старих відеокартах від Nvidia
Nvidia RTX Voice тепер доступна і на старих відеокартах від Nvidia
Новини / Техніка і Наука
23:32, 06 квітень 2021
648
0

RTX Voice - утиліта від Nvidia, призначена для придушення шумів при записі голосу. З моменту анонсу технологія була доступною тілька на відеокартах серії RTX, оскільки, як заявляє виробник, базувалася на використанні тензорних ядер, які були наявними тільки у відеокартах серії RTX, хоча це не завадило ентузіастам запустити утиліту і на більш старих моделях прискорювачів. У Nvidia врахували цей дозвіл, і віднедавна офіційно додали підтримку усіх своїх відеокарт, починаючи з GTX 6XX серії.


Загалом, про розблоковану установку програми на старих відеокартах стало відомо завдяки Tom`s Hardware. Згідно з інформацією з сайту, можливість установити RTX Voice на старі адаптери Nvidia з'явилася у драйвері 410.18.


Установка програми проходить повністю у штатному режимі, і більше ніяких «танців з бубном» для неї не потрібно. Варто тільки відмітити, що використання програми може відчутно впливати на продуктивність більш старих відеоадаптерів.


Сама ж Nvidia офіційних анонсів з цього приводу не робила.


Завантажити програму RTX Voice можна з офіційного сайту.


Джерело: Tom`s Hardware

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0