Гру про Месників закривають цієї осені - оголошення Crystal Dynamics

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Гру про Месників закривають цієї осені - оголошення Crystal Dynamics
Гру про Месників закривають цієї осені - оголошення Crystal Dynamics
Ігрові новини
06:00, 22 січень 2023
39
0

Marvel's Avengers - гра від розробників Crystal Dynamics, яка вийшла для ПК, PlayStation 4, Stadia та Xbox One 4 вересня 2020 року, а для систем нового покоління 18 березня 2021 року. 

Сюжет гри базувався на розповіді про Міз Марвел - Камалу Хан, яка повинна об'єднати месників після їх розпаду через трагедію, та перемогли підступного злодія МОДОКа, якого ми також побачимо і в наступному фільмі про Людину Мураху.

Окрім сюжетної кампанії, у грі був онлайн-режим та магазин косметики. З ними гравцям доведеться попрощатися в першу чергу. Студія випустила пост, в якому повідомила, що оновлення 2.8 стане останнім для цієї гри та вийде 31 березня 2023 року. У ньому приберуть можливість купляти "донатну" валюту та конвертують її у внутрішні ігрові ресурси відповідно до таблиці. Перестане працювати і Marketplace - розділ в якому подавались костюми та вигляди на персонажів. З моменту виходу оновлення вся ігрова косметика стане безкоштовною. 

Попереднє оновлення 2.7 Winter Soldier Hero та Cloning Lab Omega-Level Threat стало останнім сюжетним доповненням до гри. 

Підтримка гри триватиме до 30 вересня 2023 року та продовжиться після цієї дати. Проте після 30 вересня гру приберуть з магазинів і купити її цифрову копію буде неможливо. Єдиним варіантом отримати копію гри буде придбання фізичної копії в магазині, допоки такі будуть в наявності.

Хоч гра на старті і була сприйнята доволі холодно, а розробникам довелось виправляти більш ніж 1000 відомих багів та проблем, все ж це одна з небагатьох ААА-ігор, присвячених всесвіту Marvel. Тому любителям цих коміксів варто подумати над придбанням цифрової копії, доки є така можливість.

Імовірно, що закриття пов'язане і з авторськими правами та контрактом з Marvel, адже ті почали співпрацювати з Electronic Arts та створюють нову гру про Залізу Людину. 

Джерело: vg247

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття У Hogwarts Legacy буде понад 100 побічних квестів та дозвіл на Непрощенні закляття
У Hogwarts Legacy додадуть понад 100 побічних квестів, які впливатимуть на проходження основної сюжетної кампанії....
29.01.23
0
0
Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13 Як збільшити оперативну пам'ять смартфона Xiaomi, Redmi та POCO на MIUI 13
Коротка інструкція зі збільшення оперативної пам'яті смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO за рахунок вбудованого сховища...
29.01.23
10
0