Яким міг бути Doom 4? Художник анімацій поділився архівним тизером

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Яким міг бути Doom 4? Художник анімацій поділився архівним тизером
Яким міг бути Doom  4? Художник анімацій поділився архівним тизером
Ігрові новини
21:59, 06 березень 2023
70
0

Нещодавно один з художників рухомої графіки Денні Кіз поділився раннім тизером Doom 4, який міг виглядати зовсім не таким, яким ми його отримали у 2016 році. 

Перезапуск Doom став жорстоким та кривавим шутером-слешером, який грався в дуже швидкому темпі та був націлений на динамічний екшен. Проте, на стадії розробки гра пережила декілька ітерацій і розробники дуже сильно змінили атмосферу фінальної гри. Оприлюднений тизер мали показати ще на різдвяній презентації у 2012 року.

Обережно, тизер розпочинається дуже неприємним звуком:

Ми можемо побачити набагато похмуріші локації, моторошні звуки та істот, які не просто лякають, але й страждають самі. Це більше схоже на жахастик, на кшталт Dead Space. Невідомо, чи здобула б гра таку популярність, якби у 2016 році вийшла саме такою. А можливо, студія таким чином промацує ставлення аудиторії до схожого концепту, перед створенням нової частини.

Джерело: escapistmagazine.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam Отримайте безкоштовну Chess Ultra в EGS та Sludge Life в Steam
В EGS дарують безкоштовну Chess Ultra - дуже прокачані шахи, а в Steam - атмосферну вандалоцентричну гру від першої...
24.03.23
42
0
Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим Valve показали Counter-Strike 2: нова графіка, новий мережевий код, інтерактивний дим
Інсайди підтвердилися і Valve анонсували Counter-Strike 2 - масштабне оновлення для Global Offensive на базі рушія...
22.03.23
118
0