Гра «Острів» отримала трейлер оновлення Альфа 5 в якому показано споруди з каменю та нові гілки виробництва

GEEKS.NEWS » Ігрові новини » Гра «Острів» отримала трейлер оновлення Альфа 5 в якому показано споруди з каменю та нові гілки виробництва
Гра «Острів» отримала трейлер оновлення Альфа 5 в якому показано споруди з каменю та нові гілки виробництва
Ігрові новини
18:30, 22 березень 2023
600
1

Лише нещодавно ми розповідали про тизери майбутнього оновлення Alfa 5, яке мало додати в гру багатоповерхові кам'яні споруди та відповідно необхідні для цього цикли виробництва.

Тепер розробник Євген опублікував трейлер майбутнього оновлення, де ми можемо побачити, що село потроху переростає в містечко, адже на карті з'являються будівлі з декількома поверхами. Чудова стратегія стає ще кращою та деталізованішою.

Прикро лише те, що через війну та обстріли розробник з Харкова був змушений уповільнити темпи розробки. Маємо щирі надії, що з ним завжди все буде добре і він надалі детально та виважено вестиме розробку цієї гри, адже вона справді хороша.

Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (1)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
47
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
45
0