Вийшов фінальний трейлер режисерської версії "Ліги Справедливості" від Зака Снайдера

GEEKS.NEWS » Новини » Вийшов фінальний трейлер режисерської версії "Ліги Справедливості" від Зака Снайдера
Вийшов фінальний трейлер режисерської версії "Ліги Справедливості" від Зака Снайдера
Новини / Кіно
11:19, 15 лютий 2021
390
0

Не дивлячись на те, що фільм "Ліга Справедливості" вийшов ще у 2017 році, і отримав далеко не найкращі оцінки як від критиків, так і від глядачів. Фанати творчості Зака Снайдера вже давно чекають на появу режисерської версії, де було б відображено бачення режисера, адже картину 2017 року завершував Джосс Відон, оскільки сам Снайдер був змушений покинути знімальний процес через сімейні обставини. І, нарешті, публіка побачила фінальний трейлер майбутнього фільму.Очікується, що майбутня режисерька версія фільму відрізнятиметься від оригіналу дуже сильно, що можна побачити навіть по трейлеру. Якщо версія 2017 року містила у собі багато гумору, то тон версії 2021 року більш, ніж серйозний.


Особливою окрасою, на думку багатьох, стала поява Джокера у виконанні Джареда Лето, який теж дуже сильно змінився з часів своєї останньої появи у кіновсесвіті DC. Ось один з коментарів, що належить кіноблогеру Max Justh, і відображає думку багатьох коментаторів:


Цей фільм - це ідеальна можливість для Джареда Лето показати себе в якості Дждокера, і, сподіваймося, що він не розчарує


Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити? Цього разу легендарну Doom запустили на телетексті: як та чи можна це повторити?
Цього разу легендарну гру Doom запустили на найпершій версії телетексту. Як це вдалось автору - читайте у дописі....
28.05.23
46
0
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition
В EGS безкоштовно роздають Fallout: New Vegas - Ultimate Edition - повну версію однієї з ігор серії Fallout про...
28.05.23
41
0