Користувачі зможуть редагувати дороги на мапах Google

GEEKS.NEWS » Новини » Користувачі зможуть редагувати дороги на мапах Google
Користувачі зможуть редагувати дороги на мапах Google
Новини / Техніка і Наука
16:44, 12 березень 2021
339
0
Мапи від Google - один із найпопулярніших картографічних сервісів у світі. Щодня ними користуються мільйони людей, і, якщо у містах проблем немає, то для заміської місцевості завжди була гострою проблема відсутності доріг на мапах Google. Схоже, технологічний гігант вирішив взятися за цю проблему.

Так сказано у повідомленні від Google, розміщеному у їхньому блозі. Донедавна внести зміни у мапу можна було тільки писавши до техпідтримки. Проте після запровадження нової функції користувачі зможуть додавати нові дороги, редагувати існуючі, у яких є неточності, і видаляти неіснуючі дороги власноруч через спеціальний інструмент. Загалом, ця можливість стане доступною в більш, ніж 80 країнах вже впродовж кількох місяців. Щоправда, чи є серед них Україна, невідомо.

Детальніше, як працює функція, показано на відео:Звісно, зміни на мапах не будуть відображатися миттєво, а тільки тоді, коли пройдуть модерацію, яка, як планується, займатиме до семи днів. Та, все ж, така функція - це великий крок вперед, адже дозволить покращити точність карт, і зробити користування ними набагато зручнішим і безпечнішим.

Джерело: Google
Ctrl
Enter
Побачили помилку?
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ з цієї категорії
У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців У римейк Dead Space додали опції для лякливих гравців
В Dead Space Remake розробники додали дві функції доступності, які допоможуть особливо лякливим гравцям....
30.01.23
20
0
В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор В Riot Games викрали вихідний код двох популярних змагальних ігор
Зловмисникам вдалось викрасти вихідний код двох популярних ігор Riot Games. Розробники розповіли про масштаби проблеми...
29.01.23
107
0